škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

08.02.2015-Pazar Ankara Buluşması

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;496476
Buna da katılıyorum , ama ''oturduğu semtten, buluşma yerine uzak olduğu için'' bile gelmeyenler bile varken bu 15TL yi öyle düşünün bir de...
Bu yüzden kuru kalabalık katılım değil de samimi katılımcılardan 5-6 kişilik bir buluşma bile daha içten oluyor, daha güzel muhabbet dönüyor...
(bkz; mühye buluşması,(akşam 18:00) LUKOIL buluşması,(akşam 22:00) AOÇ buluşması,(akşam 21:00) KADO buluşması(akşam 17:00) gibi...)Bunlar katıldıklarım...bir de gidemediklerim var...Saatlere dikkat, samimiyete dikkat !

Size katılıyorum. Saatler ve mekanlar zaten buluşmaların samimiyetini gösteriyor. Ama gönül ister ki daha kalabalık olalım, daha aktif olalım ve bu samimiyeti daha fazla kitleye yayalım...Dediğim gibi, buluşmak isteyen, bu samimiyeti görmek isteyen arkadaşlar, bir zahmet ellerini taşın altına koysunlar.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel buluşma olmuş.
Bu grup genişleyerek daha çok etkinlik yapar:)

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;496451
sıcak sıcak...

En son gelen rapidci arkadaşı ve başka arkadaşların fotolarını alamamış olabilirim, çeken varsa paylaşsın bir zahmet...

Güzel bir buluşma güzel bir tanışma oldu gerçekten benim için herkese teşekkürler ama benim foto yok herhalde hakikaten :(

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benden başka foto çeken olmamış sanırım, böyle olacağını bilsem, kimseyi kaçırmazdım...kusura bakma...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;496490
Benden başka foto çeken olmamış sanırım, böyle olacağını bilsem, kimseyi kaçırmazdım...kusura bakma...

Est. Hiç problem değil bir daha ki buluşmaya bol bol foto çekeriz artık.
Bu arada eline sağlık faruk abi video süper olmuş.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufkiymazaslan;496496
Est. Hiç problem değil bir daha ki buluşmaya bol bol foto çekeriz artık.
Bu arada eline sağlık faruk abi video süper olmuş.

Senin iş halloldu, videodan capture ettiğim 2 kareyi, kendi mesajıma ekledim...
Fotoğraf önemli değil diye düşünülüyor ama insan arıyor yine de...
Kendimi affettirdim yine sanırım...:)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Katılan herkesin ayağına sağlık..Havalar düzelsin daha da aktifleşiriz diye düşünüyorum.Ayrıca videoda süper ötesiii:ok:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara icin konusuyorum. Su an bulusuyoruz desek 3-5 araba cikiyoruz zaten. Bulusma harici sosyal hayatimizda da gorusuyoruz. Forumdan oteye gecti abi kardesligimiz. O yuzden 2 gub once yazinca hop hemen bi kemik dinazor tayfa cikiyor herkese haber saliniyor duyan goren abi kardeslerimiz de musaitse hop geliyor boyle guzel samimi bir bulusma oluyor.

Tr bulusmasi icin 1 ay oncesinden haber salinabilir dortbir yana. Ama angara tayfadan baska birilerinindr bulusmaya istekli oldugunu gormek lazim diye dusnuyorum. Yoksa bize farketmex yani cikar boluda mangala gideriz. Angara tayfa uzerine 1-2 kisi gelecekse disardan hic tr bulusmasi demeyelim angara tayfa bulusmasi diyelim.
Angara disi forumdaslarinda bulusma istegi sevki sehveti artarsa tr geneli guxel bir bulusma yapilabilir. (Ki ornegi 5-7-8 yil once yapilmistir. Millet coluk combalak gelmisti. 30-40 kisi bulusmustuk iyiydi)

Çevrimdışı HisLoN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Emin olun eğer bilseydim gelirdim günlerdir sanayiide jant lastik alıp basmaya uğraşıyordum kafam dagilirdi en azından. bu kemiklesme isi bence saçma, neden diye soracaksiniz hemen soyleyim kemiklesen tayfa dışardan eleman almaya pek sıcak bakmıyor bu nedenden ötürü aktiflik kayboluyor önce bunun aşılması lazim ki forum aktifligini kazansin.

Çevrimdışı HisLoN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ornegin Ben su konuyu acali tam 2 gün oldu biri gelip tek bir yorum yazmadı ama hani tabirle kemikleşmiş olanların konuları 1 dakika geçmeden yorum doldu yardim edildi hani bana gore bunun farklı bi adi yada açıklaması yok herkese iyi forumlar.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bir angara otomobiliyesi tam gaz devam :)

masallah diyorum supersiniz.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim çektiklerimde burada

« Son Düzenleme: 09 Şubat 2015, 09:21:04 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HisLoN;496525
Ornegin Ben su konuyu acali tam 2 gün oldu biri gelip tek bir yorum yazmadı ama hani tabirle kemikleşmiş olanların konuları 1 dakika geçmeden yorum doldu yardim edildi hani bana gore bunun farklı bi adi yada açıklaması yok herkese iyi forumlar.

Konuyu yanlış yere açtığınızdan dolayı olabilir hocam.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HisLoN;496524
Emin olun eğer bilseydim gelirdim günlerdir sanayiide jant lastik alıp basmaya uğraşıyordum kafam dagilirdi en azından. bu kemiklesme isi bence saçma, neden diye soracaksiniz hemen soyleyim kemiklesen tayfa dışardan eleman almaya pek sıcak bakmıyor bu nedenden ötürü aktiflik kayboluyor önce bunun aşılması lazim ki forum aktifligini kazansin.

bence böyle düşünmekte haksızsınız ben foruma uzun süredir yazmıyordum tekrar yazmaya başladıktan iki gün sonra buluşma oldu ve katıldım sağolsun kimsede yabancılık çektirmedi bana gayet samimi sıcak bi ortam vardı böyle önyargılı olmayın bi deneyin ortam sarmazsa kimse sizi orda zorla tutmak istemez zaten