škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

08.02.2015-Pazar Ankara Buluşması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslarla tanistik. Ancak nisan mayis gibi daha uzun soluklu piknik tarzi bir bulusmada ailelerinde oldugu bir bulusma gerceklestirmek lazim. Belki yakin cevreye konvoylu bir gezi olabilir.

Gelen herkesin ayagina saglik.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;496373
Arkadaslarla tanistik. Ancak nisan mayis gibi daha uzun soluklu piknik tarzi bir bulusmada ailelerinde oldugu bir bulusma gerceklestirmek lazim. Belki yakin cevreye konvoylu bir gezi olabilir.

Gelen herkesin ayagina saglik.

Abi evli sayımız az yengeler sıkılabilir :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;496377
Ben de sabirsizlikla videoyu bekliyorum :)

Aynen:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;496365
Ömerle İnanç abi yine kaçaklardaydı ona rağmen gayet bol katılımlı bir buluşma oldu gelen herkesin ayağına sağlık. giden gelenlerle 11 kişi olduk bugün :)

Valla 11 kişi olduysanız gayet iyi yani :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;496371
İnanç, genelde en az 1 hafta önceden fuyuru yapıyoruz; ama bu sefer bayağı bir ani gelişti. Buna rağmen en fazla katılımın olduğu buluşmalardan biri oldu.

Demek ki ani olmasa kim bilir neler olacakmış :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cok onceden duyurulunca konu uzuyor, sünüyor, mekan, tarıh, vırt cırt...sonunda da tırt oluyor...3, 4 proje bu sekılde yattı...boylesı daha guzel bence.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;496428
cok onceden duyurulunca konu uzuyor, sünüyor, mekan, tarıh, vırt cırt...sonunda da tırt oluyor...3, 4 proje bu sekılde yattı...boylesı daha guzel bence.

Tarih mekan saat verilir. Organizasyonla ilgili detaylar ve ücretler yazılır. Gelen gelir gelmeyen gelmez. Neden uzuyor, sünüyor anlamadım. Hedeflenen sayıya ulaşılmazsa iptal olur.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: Engin E.;496428

bu konuda bende benzer düşünüyorum. başka forumlarda buna benzer durumlar başımıza geldi, 3-4 hafta sonrası için (erken haber verelim ki maksat herkes programını ona göre ayarlasın diye) buluşma ayarlayıp 2-3 gün kala iptal ettiğimiz buluşmalar oldu malesef. arada uzun süre olunca sallantıya giriyor. en fazla 10-15 gün öncesinden haber vermek ideal. müsait olan 1 gün öncesinden haber verilse de geliyor zaten. yeter ki samimiyet oluşsun :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En yakın ve kötü örnek İstanbul buluşması sanırım. O kadar önceden duyuru yapılmasına, yer için demokratik bir anket düzenlenmesine rağmen neticede hepi topu 3 kişi gelmiş buluşmaya.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;496435
bu konuda bende benzer düşünüyorum. başka forumlarda buna benzer durumlar başımıza geldi, 3-4 hafta sonrası için (erken haber verelim ki maksat herkes programını ona göre ayarlasın diye) buluşma ayarlayıp 2-3 gün kala iptal ettiğimiz buluşmalar oldu malesef. arada uzun süre olunca sallantıya giriyor. en fazla 10-15 gün öncesinden haber vermek ideal. müsait olan 1 gün öncesinden haber verilse de geliyor zaten. yeter ki samimiyet oluşsun :)

O zamanda kapsamlı bir buluşma olmuyor. Olay buluştuk mu buluştuk oluyor. Hoopp 3-5 tane foto çekiliyor, geçip gidiyor. Belli bir organizasyonu olan, ne zaman nereye gidileceği net belli olan buluşmalar çok daha eğlenceli oluyor. Ama şu konuda size katılıyorum, 3-4 hafta çok erken ama 10-15 gün önceden haber verilmesi gerekiyor bence de.

Bu forum benim ilk üye olduğum otomobil forumu. Bende ki yeri ayrı. Bu nedenle çok önemsiyorum gerçekten. Uzun yıllardır bu foruma üyeyim. Daha önce nasıl buluşmalar olduğuna şahit oldum. Gerçekten çok aktiftik hepimiz. Özellikle son 1 senedir oluşan forumda ki pasiflik üzücü. Açıkçası bende bu yüzünden fazla aktif olamadım forumda. Çünkü ister istemez, forumda ki havadan etkileniyorsunuz. Sadece beni değil, eskiden aktif olan arkadaşlarımız da etkilendi bu durumdan. Sponsoru bile yok forumun. Kardeş forumumuz detailturkey in sponsorları mevcut. Bence biraz silkelenmemiz gerekiyor diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı şey bende de oldu bi haftadan uzun süre varken konuyu açtım altına yazan bile olmadı baya canım sıkılmıştı. Allahtan kemik bi tayfamız oturdu da en kötü biz bize oturuyoruz. Zaten kemik tayfa olarak hergün az çok muhabbet eder olduk ciddi aile ortamımız var Angarada :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;496443
O zamanda kapsamlı bir buluşma olmuyor. Olay buluştuk mu buluştuk oluyor. Hoopp 3-5 tane foto çekiliyor, geçip gidiyor. Belli bir organizasyonu olan, ne zaman nereye gidileceği net belli olan buluşmalar çok daha eğlenceli oluyor. Ama şu konuda size katılıyorum, 3-4 hafta çok erken ama 10-15 gün önceden haber verilmesi gerekiyor bence de.

Bu forum benim ilk üye olduğum otomobil forumu. Bende ki yeri ayrı. Bu nedenle çok önemsiyorum gerçekten. Uzun yıllardır bu foruma üyeyim. Daha önce nasıl buluşmalar olduğuna şahit oldum. Gerçekten çok aktiftik hepimiz. Özellikle son 1 senedir oluşan forumda ki pasiflik üzücü. Açıkçası bende bu yüzünden fazla aktif olamadım forumda. Çünkü ister istemez, forumda ki havadan etkileniyorsunuz. Sadece beni değil, eskiden aktif olan arkadaşlarımız da etkilendi bu durumdan. Sponsoru bile yok forumun. Kardeş forumumuz detailturkey in sponsorları mevcut. Bence biraz silkelenmemiz gerekiyor diye düşünüyorum.

İnanç abiii bizi beğenmirsen demi ondan gelmirsen buluşmalara :)