škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni octavia a7 fiyat listesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;428455
Ağzımızın suyu aka aka baktığımız donanımların hiçbirisi yok neredeyse(Otomatik park asistanı vs vs.) Ona rağmen fiyatı da baya bi artmış. Ben Octavia'yı diğerlerinden daha ucuza, aynı donanımları-sağlamlığı(daha fazlası ya da azıda olabilir kişiye göre) verdiği için seçmiştim. Başlangıç fiyatı bile baya fazla bana göre. Hele Elegance donanımı benim alamıyacağım kadar fazla :) Anca bi sene sonu indiriminde uygun bir şey denk gelirse alabilirim bu fiyatlarla :(

Bazı donanımı kırpmışlar, sene sonu kampanyasında 5.000 TL daha ucuza olursa alınır. Segment olarak Jetta ile görülse de genişleyen aks ve dingil mesafesiyle daha çok Passat a o kadar para vermek istemeyenlerin tercihi olacaktır.
1 yıl önce Elegance TDI-DSG yi 62.000TL ye satıldığını düşünürsek te fiyat fena sayılmaz..

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni kasa için ortalama 3000TL fiyat artışı çok sayılmaz.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Fiyat listesinin yeni olduğunda eminiz değil mi? Sayfada aracın fotoğrafı değişmiş ama açıklamalar hep aynı. Fiyat listesi de eski liste olmasın? 1-2 gün önce fiyat listesine bakan oldu mu, değişik mi bugünkü ile?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;428459
Fiyat listesinin yeni olduğunda eminiz değil mi? Sayfada aracın fotoğrafı değişmiş ama açıklamalar hep aynı. Fiyat listesi de eski liste olmasın? 1-2 gün önce fiyat listesine bakan oldu mu, değişik mi bugünkü ile?

Liste yeni değişmiş, 5 Nisan dan geçerli diye de yazmışlar..

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;428459
Yeni Octavia diye de yazıyor zaten.

Ben hala çok fazla diyorum fiyatlara ya :) 1.4 TSI Elegance fiyatına Insignia alınır Elegance Paketli, 1-2 fazlasına Passat alınır Comfortline donanımlı. İkisi de gayet dolu araçlar, üstelik D sınıfı. Örnekler çoğaltılabilir. Gerçi araç bi gelsin bakalım. Hem motoru daha iyi bunlardan hemde iç mekan kalitesi üst sınıf araçlarla yarışacak düzeyde olacak belkide.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2013, 15:41:37 Gönderen: ailotana »

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Telefondan giriyordum 19 şubat tarihli görünüyordu, bilgisayardan bakınca dediğiniz gibi 5 nisan görünüyor

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;428462
Yeni Octavia diye de yazıyor zaten.

Ben hala çok fazla diyorum fiyatlara ya :) 1.4 TSI Elegance fiyatına Insignia alınır Elegance Paketli, 1-2 fazlasına Passat alınır Comfortline donanımlı. İkisi de gayet dolu araçlar, üstelik D sınıfı. Örnekler çoğaltılabilir. Gerçi araç bi gelsin bakalım. Hem motoru daha iyi bunlardan hemde iç mekan kalitesi üst sınıf araçlarla yarışacak düzeyde olacak belkide.

1-2 fazlası fazlası derken audi alınır arkadaşım gücün varsa alırsın yani burda herkes makul fiyattan bahsediyor 1-2 yukarı veren cok olsa zaten bu forumda işimiz olmaz

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Demek istediğim bu mu şimdi benim? Ben fiyatın ne kadar yukarıda olduğunu söylüyorum. Siz nasıl anlıyorsunuz :) Nasıl uygun oluyor hala anlamış değilim. Resmen üst sınıf parası işte araç.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2013, 21:07:42 Gönderen: ailotana »

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
fiyat ve donanımlar VW modellerinin satışını etkilememek üzere ayarlanmış bence.45 bin tl başlangıç fiyatı sis farı,alaşım jant,fonksiyonel direksiyon,hız sabitleyici olmayan bi araba için yüksek bi başlangıç fiyatı olmuş.diğer VAG modelleriyle kıyaslarsak;bagaj hacmi harici leon style yada golf 7 comfortline tercih etmemek için pek bi sebep göremiyorum.bir skoda sever olarak skodanın bu fiyat politikaları ve hala fonkisyonel direksiyonu bile standart hale getirememesi beni markadan soğuttu.Birde 1.2 TSI ambition 45 bin tl iken 1.4 TSI ambition 51 bin tl.aradaki 6 bin tl fark 35 beygir için mi?komik!!
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2013, 21:34:25 Gönderen: evilonthemove »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Fonksiyonel direksiyon, CC, Sis farı gibi ucuz donanımları bile 40 küsür lira saydığınız arabada vermemesi VAG grubunun çok büyük bi ayıbı bence de. Diğer markalar senelerdir bu özellikleri bedavaya veriyor. Kaldı ki bu üç donanımın üreticiye maliyeti 300 tl'yi geçmez. Sırf milleti enayi yerine koyma olayı başka bi şey değil. Sonra arabayı alıp tamamlamaya uğraş işin yoksa.

Not : Başlığı A7 değil de A6 olarak değiştirsek mi? Önceki kasa 5.5 (FL) olduğuna göre bunun A6 olması lazım.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;428537
Fonksiyonel direksiyon, CC, Sis farı gibi ucuz donanımları bile 40 küsür lira saydığınız arabada vermemesi VAG grubunun çok büyük bi ayıbı bence de. Diğer markalar senelerdir bu özellikleri bedavaya veriyor. Kaldı ki bu üç donanımın üreticiye maliyeti 300 tl'yi geçmez. Sırf milleti enayi yerine koyma olayı başka bi şey değil. Sonra arabayı alıp tamamlamaya uğraş işin yoksa.

Not : Başlığı A7 değil de A6 olarak değiştirsek mi? Önceki kasa 5.5 (FL) olduğuna göre bunun A6 olması lazım.

:kat: Aynen katılıyorum, hız sabitleyici yeni golf'lerin en yüksek donanımına koyulmuş sadece, ayıp valla.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 tsi a dsg cok yakisirdi...;) insallah getirirler...:):):):)

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
avrupadaki active donanımı ambition,ambition donanımıda elegance olarak bize yutturuyorlar!yanlışsam düzeltin ayrıca leon style donanımda 1.2 ve 1.4 motor fiyat farkı 2 bin tl iken octaviada bu fark 6 bin tl!!
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2013, 22:52:27 Gönderen: evilonthemove »

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Octavianın üst sınıf araçlara yaklaşan fiyatlara ulaştığını söyleyen arkadaşlar haksız sayılmaz.

1.4 tsi Passat comfortline la emsal motor ve donanımlı Octavia arasında sadece 4000TL fark var.Fakat Passat 122 HP.Eğer 140 HP olsaydı Passat 70bin olurdu fark da 10bin e çıkardı.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: evilonthemove;428551
ayrıca leon style donanımda 1.2 ve 1.4 motor fiyat farkı 2 bin tl iken octaviada bu fark 6 bin tl!!
Bak bu dikkatimi çekmemişti. 1.2 TSI ile 1.4 TSI motorlarda Leon da fiyat farkı 2 bin TL, Octavia da 6 bin TL :P Bu hesapla 1.4 TSI Elegance modelinin en fazla 55 bin TL etmesi lazim.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2013, 09:12:32 Gönderen: ailotana »