škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni octavia a7 fiyat listesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yukardaki donanım tablosu ambition ve elegance donanıma ait sanırım.eğer öyleyse ambition donanım pek iç açıcı değil.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bizim aracı jettay'la kıyaslıyorum, millet octi'yle kıyaslıyor :D

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim arabada olan özellikler bu araçta olsa demek ki fiyat 70 BİN TL'yi çok rahat geçer.

Çevrimdışı Yücel Er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ender_atakan;428164
Bu fiyatlari skoda bayisinden aldim p.tesi kendi gozunuzle net sitelerinde goruceksiniz .

Rapid fiyat aciklandi pahali dendi simdi bi fiyat piyasaya gore cok cok iyi hala artarmi diye dusunce bu skoda napsa yaranamaz anladim

Bir arkadas comfortline kiyaslamis elegance = highline olmasin hala bisey bilmeden kiyaslama yapiliyo gercekten turk milleti arastirmaci bilincli degil marka takintisi. Okadar net elimizin altinda neyi neyle kiyaslayacagimizi bilmiyoruz yarin size donanimlari paylasicam

Bilmemek ayıp değil.

Jetta satış temsilcisi diyoki jetta muadili octaviadır.

Golf temsilcisi diyoki benim arabamın üstüne yok

Auris temsilcisi diyoki auris golftür

Leoncu diyoki golf alma yazık leon al

Hb Astracı,bravocu benim arabam golftür

C-elyseci diyoki rapid alma yazık c4 al

v.s  v.s

Bilgi kirliliği,yoğun sübjektif görüşler,menfi tespitler ve ticari kaygıların oluşturduğu taraflı beyanlar karşısında en iyi kararı tüketici verir merak etmeyin.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2 donanimla cikiyor yeni octavia. Bu donanimlar standart

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Birileri Elegance'a Park Assist koysaymis iyiymis. Ha birde 17'' jant. İlk gelen araclar Opsiyonludur umarim.

fabialife

• Ziyaretçi
bütün markalar müşteriyi kazıklamak için birbirleri ile yarışıyorlar. başta da skoda.
kendisini audi zannetmeye başladı, aralık ayında süperb 1.6 tdi elegance+sunroof+ön, arka koltuk ısıtma+bluetooht = 65.000 liraya satıyorlardı.
şimdi aynı paralara octavia; octavia parasına da rapid satıyorlar.
milleti öyle alıştırdılar ki artık herkes bu fiyatlara normal hatta az bile diyor.
millete ölümü gösterip sıtmaya razı etmek gibi bir şey.
kasım ayında octavia elegance dizeli cebinden çıkaracak donanımdaki i30 elite aracı ben 49.000 liraya aldım.üstelik 128 hp 6 ileri vites.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: fabialife;428243
bütün markalar müşteriyi kazıklamak için birbirleri ile yarışıyorlar. başta da skoda.
kendisini audi zannetmeye başladı, aralık ayında süperb 1.6 tdi elegance+sunroof+ön, arka koltuk ısıtma+bluetooht = 65.000 liraya satıyorlardı.
şimdi aynı paralara octavia; octavia parasına da rapid satıyorlar.
milleti öyle alıştırdılar ki artık herkes bu fiyatlara normal hatta az bile diyor.
millete ölümü gösterip sıtmaya razı etmek gibi bir şey.
kasım ayında octavia elegance dizeli cebinden çıkaracak donanımdaki i30 elite aracı ben 49.000 liraya aldım.üstelik 128 hp 6 ileri vites.

hocam şimdi aynı aracı almak isteseniz 58.000 lira. onun yerine 61.000 verip Octavia elegance almak daha mantıklı geliyor bana. hiç değilse kocaman bir bagajım oturaklı bir aracım olur, varsın cam tavanım ve start düğmem olmasın. (sahip olduğunuz aracı defalarca sürdüm, havadan konuşmuyorum kesinlikle, bilmeyipte sallayanlardan değilim yani yanlış anlaşılmayayım). ha 58 ha 61, Skoda ne kadar kazıksa Hyundai'de bir o kadar kazık görünüşe göre. yukarıda belirttiğiniz Superb'in liste fiyatı 80.000'i geçiyordu, çoğunluk kişi yıl içinde 75.000 civarına aldı, sene sonunda elde kalan araçları 65'lere kadar indirip sattılar, ki bu politikayı her marka yapıyor (sizde yüksek ihtimal böyle bir kampanya sayesinde 49'a almışsınız diye düşünüyorum). Superb'in makyaj operasyonundan sonra fiyatı yine 70'lerin üstünde olacak yine. yani Octavia'nın fiyatının Superb'e çekildiği falan yok, Superb zaten normalde 75.000'lere satılıyordu, makyajdan sonrada yine aynı civarlarda belkide daha üstünde satılacaktır kuvvetle muhtemel

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Alıntı yapılan: zaferhan;428249
nissan qashqai da alınabilir aynı fiyatlara...

Jetta falan hepsini anlarımda qashqai ile Octavia a7 nin uzaktan yakından alakası yok,fiyat için diyorsanız yeti elegance ile karşılaştırabilinir.

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Her koşulda Octavia, skodanın başarı grafiğini yükseltir.

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: schumici;428244
hocam şimdi aynı aracı almak isteseniz 58.000 lira. onun yerine 61.000 verip Octavia elegance almak daha mantıklı geliyor bana. hiç değilse kocaman bir bagajım oturaklı bir aracım olur, varsın cam tavanım ve start düğmem olmasın. (sahip olduğunuz aracı defalarca sürdüm, havadan konuşmuyorum kesinlikle, bilmeyipte sallayanlardan değilim yani yanlış anlaşılmayayım). ha 58 ha 61, Skoda ne kadar kazıksa Hyundai'de bir o kadar kazık görünüşe göre. yukarıda belirttiğiniz Superb'in liste fiyatı 80.000'i geçiyordu, çoğunluk kişi yıl içinde 75.000 civarına aldı, sene sonunda elde kalan araçları 65'lere kadar indirip sattılar, ki bu politikayı her marka yapıyor (sizde yüksek ihtimal böyle bir kampanya sayesinde 49'a almışsınız diye düşünüyorum). Superb'in makyaj operasyonundan sonra fiyatı yine 70'lerin üstünde olacak yine. yani Octavia'nın fiyatının Superb'e çekildiği falan yok, Superb zaten normalde 75.000'lere satılıyordu, makyajdan sonrada yine aynı civarlarda belkide daha üstünde satılacaktır kuvvetle muhtemel

yazının başında bütün markalar diye bahsettim zaten, ama bu durumda listenin başında da skoda var.
eskiden biz skodayı sağlam ve ucuz diye alırdık, bu paraya niye skoda alayım ki.
volkswagenin yanından geçmezdim, skodanın da yanından geçmem artık.
ağustosta, eylülde forumda konuları vardır bana aynı ilave donanımları ile süperb'i  67.000 liraya, yeti elegance greenlineyi 57.000 liraya verdiler ben almadım.
octaviayı da kullandım, süperb'i de hepsini de bilirim,
octavia da benim arabanın donanımları olsa 70.000 liradan aşağı satmazlardı,
ben tabiri caizse anadan doğma skodacıyım, memlekette sadece 3-5 zenginde araba varken bizde de vardı. benim çocukluğum 1956 model skodanın içerisinde geçti.
çok marka arabam oldu ama hiç bir zaman marka fanatiği olmadım.
2 yıl içerisinde arkadaşlarıma 3 tane oktavia, 2 tane süperb aldım
skodanın arabalarına bir şey demen ama ne volkswagen, ne skoda ne de seat bu paraları etmez. tabi diğerleri de etmez o ayrı.
i30 elite manuel araç şu anda 55-56.000 liraya satılıyor, sen beğenmemiş olabilirsin, kişinin kendi zevki veya beklentisi saygı duyarım.
senin kullandığın i30 nasıl bir araba idi bilmiyorum ama söz konusu oturaklı bir araba ise i30 octaviadan çok önde hiç şüphen olmasın. 1450 kğ. ağırlığı ile ben 180 ne kadar bastığım zamanlarda bile hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
aynı fabrikadan çıktığına göre sizinkiyle aynı aracı kullandım. düz yolda herkes 180-200 basıyor ama viraja geldi mi iş değişiyor, i30'un viraj performansının yetersizliğini de herkes biliyor. ha bu demek değil ki i30 kötü bir araç, hb olmasına rağmen arka diz mesafesi çok tatminkar, iç hacmi güzel, malzeme kalitesi iyi-orta karışımı, garanti süresinin 5 yıl olması en güzel özelliği bana göre. ama i30 octavia'dan çok oturaklı derseniz ona itirazım olur, evde bir adet de 2011 octavia 1.6 tdi var, i30 hiç de ondan oturaklı gibi hissettirmedi bana kesinlikle eminim. eğer c segmentinde oturaklı araba isteniyorsa bakılması gereken ilk araçlar Astra Focus ve BMW 1 serisidir.

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: schumici;428272
aynı fabrikadan çıktığına göre sizinkiyle aynı aracı kullandım. düz yolda herkes 180-200 basıyor ama viraja geldi mi iş değişiyor, i30'un viraj performansının yetersizliğini de herkes biliyor. ha bu demek değil ki i30 kötü bir araç, hb olmasına rağmen arka diz mesafesi çok tatminkar, iç hacmi güzel, malzeme kalitesi iyi-orta karışımı, garanti süresinin 5 yıl olması en güzel özelliği bana göre. ama i30 octavia'dan çok oturaklı derseniz ona itirazım olur, evde bir adet de 2011 octavia 1.6 tdi var, i30 hiç de ondan oturaklı gibi hissettirmedi bana kesinlikle eminim. eğer c segmentinde oturaklı araba isteniyorsa bakılması gereken ilk araçlar Astra Focus ve BMW 1 serisidir.

seni bilemem, bana göre hb. olmasının ve ağırlığının avantajı ile i30 oktaviadan çok daha iyi viraja giriyor.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
2012 içersinde 2 arkadaşıma 0 km SuperB ve i30 aldırdım.

Bence malzemede bariz Superb üstünken yol tutuşta i30 biraz önde. Dün ankara dönüşü kullandım i30'u, 160-180'lerle falan virajda gayet güven veriyor. Octi de malzeme olarak üstün fakat arkaya pek güvenemiyor insan.