škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni octavia a7 fiyat listesi

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
valla biz baya limit üstü zorladık o zaman! virajı dönerken ESP'li i30'un baya baya arkasını attırdık, sonrasında direksiyona kontra verip ESP'nin (geçte olsa) devreye girmesiyle aracı toparladık. aynı viraja Octavia'yla girmedim ama Jetta'yla daldım aynı şekilde, bırakın arkanın atmasını ESP ışığını bile yakamadım. zaten çok beğendiğim hatta bir ara Astra'yı verip bundan alsak mı acaba diye niyetlendiğim i30'dan yukarıda belirttiğim olayı yaşamamın üstüne soğudum geri. alana da sahip olana da Allah kaza bela vermesin hayırlısıyla gitsin inşallah

Çevrimdışı gralcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;428116
Yeni tdı motorda ne değişiklik olucakmış biliyormusun bide vw i unutmayalım adam sıfır alıyor öbürkü gün 2 bin tl pahalı satıyor :D

6 ileri 110 hp

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;428287
valla biz baya limit üstü zorladık o zaman! virajı dönerken ESP'li i30'un baya baya arkasını attırdık, sonrasında direksiyona kontra verip ESP'nin (geçte olsa) devreye girmesiyle aracı toparladık. aynı viraja Octavia'yla girmedim ama Jetta'yla daldım aynı şekilde, bırakın arkanın atmasını ESP ışığını bile yakamadım. zaten çok beğendiğim hatta bir ara Astra'yı verip bundan alsak mı acaba diye niyetlendiğim i30'dan yukarıda belirttiğim olayı yaşamamın üstüne soğudum geri. alana da sahip olana da Allah kaza bela vermesin hayırlısıyla gitsin inşallah

Octavia ile ben denedim, yol ve lastikler iyiyse esp ışığını yakmak çok zor.
Su birikintisi, kar veya buzlu zemine girip denemezsen ESP arızalı dersin.

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;428302
Octavia ile ben denedim, yol ve lastikler iyiyse esp ışığını yakmak çok zor.
Su birikintisi, kar veya buzlu zemine girip denemezsen ESP arızalı dersin.

:+1:  Elegance ı kışın almıştım,buz üstünde 50 ile gidilecek yolda 100 le filan gidersen,bilemedin 70 le dönülecek yere 110 la girersen esp ışığı lütfen yanıp sönüyordu.Arkamdan bana uymaya çalışan esp siz şaşkın da viraj çıkışında emniyet şeridine zor sığıyordu.

Çevrimdışı Yücel Er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Octavia Elegance manuel 1.6 tdi ile Jetta Highline manuel 1.6 tdi arasında yaklaşık 5000 tl fark var.Sizce hangisi alınmalı?

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence octavia... hem yeni hem de bence kasa daha guzel ve tabiki genis...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yücel Er;428307
Octavia Elegance manuel 1.6 tdi ile Jetta Highline manuel 1.6 tdi arasında yaklaşık 5000 tl fark var.Sizce hangisi alınmalı?

belirttiğiniz donanımlar hemen hemen birbirinin aynı, hatta paylaşılan donanım listesine göre Octavia'da bi-xenon far sistemi de var fazladan. meksikan Jetta'nın iç plastik kalitesi herkesin malumu zaten. o yüzden kesinlikle Octavia tercih ederdim ben

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Az kullanip satacaksaniz jetta, uzun kullanacaksaniz donanimli octavia

Çevrimdışı oyunbitti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bir arkadaş elegance donanımla gelen jantların resmini koyabilir mi? Hangisi bilemedim.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Keyifle binilecekse Octavia, 1-2 seneye satılacaksa Jetta..

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: LeChiffre;428313
Az kullanip satacaksaniz jetta, uzun kullanacaksaniz donanimli octavia

Bugünkü gazetede 2013 yılının ilk üç ayındaki otomobil satışlarının ilk 25 inin marka adetlerini yazmışlar
İlk sırada
Linea :   6061
Sembol: 5886
Jetta   : 4295

Son sırada 1495 adet ile megane var.
Görülen o ki Jetta adeta patlama yapmış..
Malesef ilk 25 te skoda yok..Bunda yeni çıkan modellerin gecikmesi olsa gerek..

Çevrimdışı Yücel Er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Yücel Er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şahsi kanaatim kimse alınmasın gücenmesin en üst donanımlı octavia ile en üst donanımlı jetta arasındaki 5000 tl fark birçok kişiyi Jettaya yönlendirir.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ağzımızın suyu aka aka baktığımız donanımların hiçbirisi yok neredeyse(Otomatik park asistanı vs vs.) Ona rağmen fiyatı da baya bi artmış. Ben Octavia'yı diğerlerinden daha ucuza, aynı donanımları-sağlamlığı(daha fazlası ya da azıda olabilir kişiye göre) verdiği için seçmiştim. Başlangıç fiyatı bile baya fazla bana göre. Hele Elegance donanımı benim alamıyacağım kadar fazla :) Anca bi sene sonu indiriminde uygun bir şey denk gelirse alabilirim bu fiyatlarla :(