škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb III Combi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onurrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: neehot;644005
2. elde bir diğer sıkıntı ise aracı sıfır alan kişilerin genelde baz donanım veya minimum extra donanımla araçlarını almaları buna ek olarak standart ve riske girmemek adına siyah konsol+siyah döşeme, dışı da beyaz renk almaları.

Bu aralar Superb'lerde 100000 TL 12 ay sıfır faizli kredi imkanı var aklınızda olsun niyetlenirseniz eğer. Fakat diğer arkadaşların söylediklerine katılıyorum Superb çok güzel bir araba ama 250-300 bin aralığında fiyat ile almak bence mantıklı değil.

İllaki Combi olması gerekmiyorsa, Superb'in bagaj ile arka koltuğun arasını kapatan siyah parçasını sökünce hacim olarak Combi gibi oluyor isterseniz bir düşünün :) Denemelerime göre boyu 160-165 cm civarı 2 kişi bağdaş kurup oturabiliyor bagaja kafaları bagaj kapağına değmeden.:)

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onurrr;644006
Bu aralar Superb'lerde 100000 TL 12 ay sıfır faizli kredi imkanı var aklınızda olsun niyetlenirseniz eğer. Fakat diğer arkadaşların söylediklerine katılıyorum Superb çok güzel bir araba ama 250-300 bin aralığında fiyat ile almak bence mantıklı değil.

İllaki Combi olması gerekmiyorsa, Superb'in bagaj ile arka koltuğun arasını kapatan siyah parçasını sökünce hacim olarak Combi gibi oluyor isterseniz bir düşünün :) Denemelerime göre boyu 160-165 cm civarı 2 kişi bağdaş kurup oturabiliyor bagaja kafaları bagaj kapağına değmeden.:)

Aynen kesinlikle katılıyorum. Sedanı zaten piyasadaki hiçbir kombiyi aratmaz ki bunu düşününce de kombi ne kadar gerekli ayrı konu. Hacim olarak hiçbir aracı Superb e rakip tutmak elbetteki mantıklı olmayacaktır. O kadar kilometre yapıyorsanız dizel almanız bi hayli mantıklı olur. Ancak şahsi fikrim en çok hakeden sıfır araç olsa bile ben o kadar parayı vermem. 2019 da daha da artabilir ancak bu verilmemesi gerektiğini değiştirmez. Bence istediğiniz renk ve zevk donanım seçeneğinize göre sedan almanız gayet mantıklı 2. El olarak. Sizin kombi Leonunuz zaten yine Sedan bir Superb in çok gerisinde hacim olarak Sedanı da çok fazlası ile yetecektir size :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Taktik çok basit, Skoda diyaloğu arayıp Superb Combi istediğinizi hangi bayilerde bulabileceğinizi sorun. Zaten çok yoktur, ben Mart'ta alırken Erel Skoda'da vardı showroom da sergiliyorlardı. Belki hala satamamışlardır. Eski kurlu araç ise 200.000 TL'ye bile büyük bir hevesle satacaklarında eminim.

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi