škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb III Combi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı neehot

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Valla ben de beklemedeyim. İlk önce 2016 şubat demişlerdi sonra oldu o sana ağustos şimdi ise 2017 şubat deniyor ancak kodiaq gelecek o tarihte ve eğer fiyat politikasını iyi dengelerlerse maalesef superb combi daha gelmez. Kodiaq için 2.0tdi 4x4 için 200civarı bir fiyat belirleyeceklermiş gibi. Aynı motor 4x4 superb 175civarı combi olursa birkaç bin farkeder. Ya kodiaq etkilenir ya da ülkemizde sevilmeyen station satılmaz. Ama belki o zaman özel sipariş açarlar.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia combi için de 2016 başı dediler. Ortası dediler yine gelmedi. Sipariş ile getiriyorlar ancak. Superb'de de aynı durum olabilir. Türkiye Station Wagon aracın satılmadığı bir ülke ne yazık ki, bunu hiç anlayamadım.

Çevrimdışı neehot

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;594877
Fabia combi için de 2016 başı dediler. Ortası dediler yine gelmedi. Sipariş ile getiriyorlar ancak. Superb'de de aynı durum olabilir. Türkiye Station Wagon aracın satılmadığı bir ülke ne yazık ki, bunu hiç anlayamadım.

Kartal ve Toros sağolsun stationwagon olayını kullanıcıları yanlış yorumlattı ülkeye. Bu sebepten bütün Türkiye doblo ve gibilerine biniyor. Çok amaçlı mantığı. Station keyiftir [emoji4].

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: neehot;594897
Kartal ve Toros sağolsun stationwagon olayını kullanıcıları yanlış yorumlattı ülkeye. Bu sebepten bütün Türkiye doblo ve gibilerine biniyor. Çok amaçlı mantığı. Station keyiftir [emoji4].

Ben Fabia Combi siparişi verdim. Herkes ikinci eli şöyle gitmez, bu araba böyle tutmaz. İnsanımız arabaya binmeden satmayı düşünüyor. Yahu arabayı satmak için değil binmek için alıyorum. Bir sıkıntı olmazsa da 10 yıl değiştirmem arabamı. Sonuç olarak araç bir noktadan bir noktaya ulaşım aracı gözümde. Şirket aracım da var zaten, hafta sonları kullanacağım sadece şahsi aracımı :)

Çevrimdışı pandelis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;594946
Ben Fabia Combi siparişi verdim. Herkes ikinci eli şöyle gitmez, bu araba böyle tutmaz. İnsanımız arabaya binmeden satmayı düşünüyor. Yahu arabayı satmak için değil binmek için alıyorum. Bir sıkıntı olmazsa da 10 yıl değiştirmem arabamı. Sonuç olarak araç bir noktadan bir noktaya ulaşım aracı gözümde. Şirket aracım da var zaten, hafta sonları kullanacağım sadece şahsi aracımı :)

station wagon hobi arabasıdır.
alışveriş arabasıdır.
aile ile keyifli zaman geçirme arabasıdır.

türkiye'de bu saydığım 3 madde de çok az düzeyde olduğu için maalesef bu araçlar tutmuyor. avrupa'da markete giden bir avrupalı kasa kasa su alır, bagajı doldurur. veya mangal için kömür alır, bahçesi için gübre alır, toprak alır, atar bagaja.

Çevrimdışı neehot

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pandelis;595029

alışveriş arabasıdır.

türkiye'de bu saydığım 3 madde de çok az düzeyde olduğu için maalesef bu araçlar tutmuyor. avrupa'da markete giden bir avrupalı kasa kasa su alır, bagajı doldurur. veya mangal için kömür alır, bahçesi için gübre alır, toprak alır, atar bagaja.

Bizim kültürümüzde hobi pikniktir, aile ile vakit geçirme de pikniktir veya avm gezmektir. e avm gezmek alışveriştir. Tamam bu 3 kriteri tutturduk da sadece bunlar haftasonu aktivitesi. Sadece haftasonu için araç mı alalım? Hafta içi ne kullanacağız? İşte mal taşımak gerekebilir!!!(!) Bu sebepten doblo :))))))
Not: Leon station kullanıyorum[emoji4]

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pandelis;595029
alışveriş arabasıdır.

Dediğiniz gibi Station Wagon araçlar hobi arabası. Ankara'nın dışında bahçemiz var, oraya fide vs. götürüyoruz Mayıs/Haziran gibi. Fotoğrafçılık ile ilgileniyorum ve doğa yürüyüşü yapıyorum. Arabamda her zaman iki koltuk olur ki Ankara'da Seğmenler Park'ında çimenlerin üzerinde şarap keyfi yapabileyim :)

Station candır, biraz daha param olsa Leon Xperience'yi çok beğeniyordum. Artık bir sonraki aracım olur umarım :)

Çevrimdışı neehot

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;595257
Dediğiniz gibi Station Wagon araçlar hobi arabası. Ankara'nın dışında bahçemiz var, oraya fide vs. götürüyoruz Mayıs/Haziran gibi. Fotoğrafçılık ile ilgileniyorum ve doğa yürüyüşü yapıyorum. Arabamda her zaman iki koltuk olur ki Ankara'da Seğmenler Park'ında çimenlerin üzerinde şarap keyfi yapabileyim :)

Station candır, biraz daha param olsa Leon Xperience'yi çok beğeniyordum. Artık bir sonraki aracım olur umarım :)

Xperience güzel araç ama tek motor şanzıman seçeneği ile geliyor. Manuel. O yüzden biraz konforu baltalıyor. Ama çok güzel bir araç, hele 4x4 olması allroad havası veriyor. Fakir allroad u[emoji23]. Benim de aracımda 2 tane katlanır sandalye mevcut.

Çevrimdışı pandelis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
türkiye'ye ne zaman geleceği hakkında yeni gelişme var mı arkadaşlar? mail yazdım ben dönen olmadı

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ŞUBAT 2016 demişlerdi. bu şubata kodiaq gelecek. bence artık getirmezler.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb Combi'nin geleceğini sanmıyorum. Passat Variant satışları etkilenmesin diye getirmezler  [MENTION=11488]özdil[/MENTION] [MENTION=14304]pandelis[/MENTION]

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zaten ben de beklememiş, ağustos 2015de almıştım superbimi. bekleseymişiz sonumuz hüsran olacakmış. ötv ile iyice arttı fiyatlar.

Çevrimdışı pandelis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar kombi modelinin türkiye'ye gelip gelmeyeceği konusunda yeni haber var mı?