škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Genel Soru Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Resimdeki yuvarlak yer ne işe yarıyor acaba bilen varmı? Birde sizde de böyle boş mu tıpa falan yokmu?

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remy;617959
Resimdeki yuvarlak yer ne işe yarıyor acaba bilen varmı? Birde sizde de böyle boş mu tıpa falan yokmu?

Merhabalar;

Resimde göstermiş olduğunuz bölüm çocuk güvenlik kilididir..Kapının içeriden  açılmasını engeller..oranın tıpası falan yok..( en azından bende de yok :D )..

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar orjinal aksesuarları nerden sipariş veriyorsunuz ?

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;619757
Arkadaşlar orjinal aksesuarları nerden sipariş veriyorsunuz ?

Çok pahali degilse Altur Servisi ariyorum getirtiyorlar

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende arıyayım o zaman bugün kaç liraya getirtirler far kaşını :D

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar arac 2 haftadir serviste yatiyordu. Bugun aldim. Marsa basiyorum fakat 5-6 seferde anca calisiyor. Kapanirkende keza oyle. Pille mi alakalidir yoksa servise goturmek gerekli midir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;621372
Arkadaslar arac 2 haftadir serviste yatiyordu. Bugun aldim. Marsa basiyorum fakat 5-6 seferde anca calisiyor. Kapanirkende keza oyle. Pille mi alakalidir yoksa servise goturmek gerekli midir

Uzun suredir calismadiysa Akü şarji boşalmis olabilir aku akimini bir kontrol et derim. Arac akü uyarisi veriyor mu? Aku degerine bakabildin mi?. Bujilere de bakilabilir bir sonraki asamada ama bence Aküdür olay

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Suan istanbul disi oldug icin ve pek arabadan anlamadigim icin yarin servisten randevu alacagim( gerci dolu hasari icin siradayiz ama neyse...) bugun aracta epc isigi yanmaya basladi.
Epc hakkinda bilgidi olan varmi

« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2017, 23:54:16 Gönderen: dehawen »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;621828
Suan istanbul disi oldug icin ve pek arabadan anlamadigim icin yarin servisten randevu alacagim( gerci dolu hasari icin siradayiz ama neyse...) bugun aracta epc isigi yanmaya basladi.
Epc hakkinda bilgidi olan varmi

Hocam senin ilk problemin ile bu EPC işigi birleşince 2-3 ihtimal geliyor akla. FSİ ve TSİ motorlarda gorulen Yakit kalitesi veya Boğaz kelebeği kirliligi bu dedigin 2 olayi da acikliyor. En son yakitini bildigin biryerden mi aldin yoksa oyle alalade biryerden mi?. Eger bildiin bir yer ise yakit boğaz kelebegini temizlet sorun %95 ondadir. O degilse pedal sisteminle alakali elektronik bir sorunun olabilir. Ama bence tamamen kirlilik senin olayin.

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;621844
Hocam senin ilk problemin ile bu EPC işigi birleşince 2-3 ihtimal geliyor akla. FSİ ve TSİ motorlarda gorulen Yakit kalitesi veya Boğaz kelebeği kirliligi bu dedigin 2 olayi da acikliyor. En son yakitini bildigin biryerden mi aldin yoksa oyle alalade biryerden mi?. Eger bildiin bir yer ise yakit boğaz kelebegini temizlet sorun %95 ondadir. O degilse pedal sisteminle alakali elektronik bir sorunun olabilir. Ama bence tamamen kirlilik senin olayin.

Kullandigim istasyon surekli bp. Bulamadigim zaman ise shell kullaniyorum. Suan benzini fulledim. Isaret aku halindeyken yaniyor. Calistiridigim zaman ise geciyor. Sizde de boylemi ? Yani aku halindeyken tum isaretler sondukten sonra musluk ve epc isareti yaniyor ve arabayi calistirifiginizda geciyor mu?

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam zaten o durumdayken yanması gerekiyor. Normal.

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun aractada anahtarin pilini degistirin yazdi. Pazartesi her turlu servise gidicez gozukuyor. Cevaplariniz ve yardiminiz icin cok tesekkurler

Çevrimdışı fthzngn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba bende 1.0 tsı 110 hp style beyaz fabia ile araniza katıldım. araştırıp bulamadığım bir konu. camlar acik araçtan indiğimiz de kumanda ile camlar kapatilabiliyor mu veya kuman da ile camlar açılabiliyor mu bide anahtarsiz çalıştırma olan araçta aracı çalıştırmadan kontak nasıl açık hale getiriliyor

Çevrimdışı oktay1975

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fthzngn;622271
Arkadaşlar merhaba bende 1.0 tsı 110 hp style beyaz fabia ile araniza katıldım. araştırıp bulamadığım bir konu. camlar acik araçtan indiğimiz de kumanda ile camlar kapatilabiliyor mu veya kuman da ile camlar açılabiliyor mu bide anahtarsiz çalıştırma olan araçta aracı çalıştırmadan kontak nasıl açık hale getiriliyor

Hoşgeldin.
Kumanda ile Camlar kapanmıyor.
Vites P konumda , elfreni Çekili durumda start düğmesine basın kontak açılır .

Çevrimdışı onurnisli

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar  kış lastiğini bu aralar almayı düşünüyorum 215 45 16 lastik ölçülerim lastik tavsiyeniz varmı bide  bu ebatta fiyatlar biraz yüksek baska ölçülerde kullanan varmı