škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Attorney58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sanki bir ısıtıcı yaklaştırılmış gibi, , direkt güneşte bu oluyorsa değişmeleri gerekir

Çevrimdışı uğurrr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Attorney58;587063
sanki bir ısıtıcı yaklaştırılmış gibi, , direkt güneşte bu oluyorsa değişmeleri gerekir

kesinlikle bi durum olmadı araç arada sırada güneşte kalıyor ama böyle olmasıda garip

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Talihsiz bir durum benimde en çekindiğim şey dünya para verip aldığımız araçlarda bu olmamalı. Amcam yıllarca ford servisinde çalıştı bana hep derdi ki araç garanti kapsamindayda herseyi talep edebilirsin derdi mutlaka değişim olur, olması lazım talep edin bunu servisten

Çevrimdışı uğurrr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cncskn52;587065
Talihsiz bir durum benimde en çekindiğim şey dünya para verip aldığımız araçlarda bu olmamalı. Amcam yıllarca ford servisinde çalıştı bana hep derdi ki araç garanti kapsamindayda herseyi talep edebilirsin derdi mutlaka değişim olur, olması lazım talep edin bunu servisten

aynen bende öyle düşünüyorum vites ve direksiyon için servisle görüşeceğim gelişmelerden sizleride bilgilendiririm

Çevrimdışı sozer66

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kapıların biraz sert çekildiğinde kapaniyo olması normalmi sizce?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ARçlarımızın camlarında ısı yalıtım yok veya çok çok zayıf. ben tüm camlara llumar air80 blue film yaptırdım. çok fazla fark etti. hatta bu işi yaptırdığım yerin sahibinin toyota ae86 sı var klasik artık onun iç trimini korumak için o da yaptıracak.

Çevrimdışı Obi_Y

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ne kadara hangi camlara yaptırdınız hocam teşekkurler

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Obi_Y

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Renksiz degilmi hocam belli olmuyor fılm olduggu 900tl verıp polısle ugrasmak ıstemem cunku

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
açık mavi. w211 kasa beyaz mercedeslerden beri hayranım görüntüsüne :)

Çevrimdışı sozer66

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ayrı bir düğmesi yok. Farlar yanıyor iken camları yıkadığınızda belli bir periyotta bir farları da yıkıyor. Tam sayısını hatırlamıyorum. Kullanım kılavuzunda yazıyor...

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beko86;588986
Ayrı bir düğmesi yok. Farlar yanıyor iken camları yıkadığınızda belli bir periyotta bir farları da yıkıyor. Tam sayısını hatırlamıyorum. Kullanım kılavuzunda yazıyor...
Farlar auto modda ise her 10 cam yıkamasinda farı da yıkıyor.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Çevrimdışı Volkysan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba bir sorum olacak? 2016 superb active için gündüz farı ve xenon far yaptırabiliyormuyuz? Ozellikle active versiyonda olmayan gündüz farı orjinal farı değistirmeden yapilabiyormu. Tesekkurler

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Volkysan;589352
Merhaba bir sorum olacak? 2016 superb active için gündüz farı ve xenon far yaptırabiliyormuyuz? Ozellikle active versiyonda olmayan gündüz farı orjinal farı değistirmeden yapilabiyormu. Tesekkurler
Active  donanımda gündüz farı vardır ama bu xenon değildir. Bir yanlış anlaşılma olmasın. Tüm farları xenon yapmakla ilgili ise bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır. Ama ben kendi adıma orjinal farlardan çok memnunum.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi