škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serdarcakmak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadslar yeni kasa suberb active modeli aldim.ekrani kucuk.buyuk ekran taktirtabiliyomu

Çevrimdışı Cnrgnysu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadslar selamlar. Yarin allah nasip ederse aracimiza kavusuyoruz. Superb prestij 1.6 dsg.
Onerileriniz varmidir ? Araci teslim alirken sormam yada kontrol ettirmem bisey varmidir? Birde sizce boya koruma yaptirmalimiyim? Smdiden tesekrler

Çevrimdışı levogrande

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar kontağı açınca göstergede "yağ servisine şu kadar kaldı mesajı" nasıl siliniyordu?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
salı günü bıraktığım, çarşamba öğleden sonra hazır olduğu belirtilen aracımı iş yoğunluğundan bugün öğleden sonra aldım.
 artık sağ kapı çıtam yenilenmiş oldu. tıkırdayan sunroofum da ses yapmıyor. bunun için sunroof tavan döşemesi alınarak sökülüp sorunlu kısmı (sanırım sunroofu gövdeye sabitleyen) düzeltildi.

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;592399
salı günü bıraktığım, çarşamba öğleden sonra hazır olduğu belirtilen aracımı iş yoğunluğundan bugün öğleden sonra aldım.
 artık sağ kapı çıtam yenilenmiş oldu. tıkırdayan sunroofum da ses yapmıyor. bunun için sunroof tavan döşemesi alınarak sökülüp sorunlu kısmı (sanırım sunroofu gövdeye sabitleyen) düzeltildi.

Merhaba hocam.
Sunroof ile ilgili işlemi hangi serviste yaptırdınız?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana en yakın olan Vosmer izmirde. Garanti dahilinde yapıldı bu işlemler.

Çevrimdışı superbia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serdarcakmak;591713
Selam.arkadaslar 1 ay once cakiroglu otodan sifir suberb 1.4 active aldim.bu aracin ekrani kucuk.buyuk ekran taktirtabiliyormuyuz.bana servis hayir olmaz dedi.neden diye sordum.cevap olarak aracin tum ozelligi bu ekrandan yapiliyor o yuzden olmaz dediler.fakat bana pek inandirici gelmedi.simdiden tsk ederim.

Aynı şeyi ben de sordum, mantıklı bir cevap alamadım.

Çevrimdışı neehot

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbia;593545
Aynı şeyi ben de sordum, mantıklı bir cevap alamadım.

Taktırırsınız, serviste büyük ekran satmıyorlar mı? Sadece biraz uğraştırır muhtemelen çünkü ayarlar menüler vs farklıdır ve bunların vagcom ile manuel adapte edilmesi gerekmektedir. Bununla uğraşmak istememişlerdir ve netekim bilgileri de yetersizdir. Apo usta veya ender elektronikle görüşün derim.

Çevrimdışı yolcu60

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Servis buna güzel bi cvp vermiyo.cevap şu: size çok pahalıya malolur.

Çevrimdışı neehot

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yolcu60;593949
Servis buna güzel bi cvp vermiyo.cevap şu: size çok pahalıya malolur.

Uğraşmak işlerine gelmiyor[emoji1]. Hazır fabrika ayarlayıp göndermiş ne bizi uğraştırıyorsun baştan büyük ekran alsaymışsın diyorlardır.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ayhan01;578046
Hocam teşekkür ederim cevabınız için. Active alan biri cevaplarsa sevinirim.

Kardeşim benimde active donanım bende de şemsiye yeri yok çıkmıyor bu donanımlarda

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trblsl;589895
Ben de ona bağladım iki sefer de normalde olduğumdan yüksek rakımda başıma geldi işin aksi yanı siz de yaşamışsınızdır arabaya ilk kez binen arkadaşlarla oturduktan sonra araba şöyle iyi böyle iyi muhabbeti dönerken arabaya bindik bastım çalışmadı düşünün ortamı ������������������

3 kere yaşadım bende
1.si Bolu çıkışında oldu
2.si kayseri de oldu
3.sü kayseriden istanbula dönerken oldu çok moral bozucu sizi gayet iyi anlıyorum sıfır araba sanki 40 yaşındaymış gibi marş almaya çalışıyor

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Süperb 3 geri lambasının ampul  tipini bilen var

Çevrimdışı superbia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar active donanımda ışık mesafe ayarı düğmesi yok mu yada ben mi bulamadım? Kullanım klavuzunda resmi görünüyor.

Çevrimdışı superbia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar active donanımda ışık mesafe ayarı düğmesi yok mu yada ben mi bulamadım? Kullanım klavuzunda resmi görünüyor.