škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 2 Kapı Kilidi kendi kendine kilitliyor.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ogzhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fabia kapı kilidi kendini kendi kendine kilitme yapıyor. Araç yıkarken kontağı aracın üstünde bırakma gafletinde bulundum indi kapıyı kapatmamla kapıyı kilitledi.1 saat yedek gelmesini bekledim. Bu sorun nedir? Başına gelen var mı? Kapıya kaç tl sıkışmış olabilir?

Çevrimdışı tugrul875

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun  bilgisayara baglatma imkanınız varsa sorun nedir öğrenirsiniz  

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ema_2010

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kapı içindeki switch anahtarlarda oksitlenme olabilir ya da bozulmuş olabilir. Aynı sorun bende de oldu, Şaşmaz'da elektrikçi switchlerin kablolarını değiştirdi. Şimdi birsıkıntı yok.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merkezi kilit tuşu sorunlu görünüyor. Hatırladığım Vag com la devreden çıkarılabiliyor? En doğrusu söküp bakmak, sıvı girip oksitlenme olabilir.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ema_2010;610797
Kapı içindeki switch anahtarlarda oksitlenme olabilir ya da bozulmuş olabilir. Aynı sorun bende de oldu, Şaşmaz'da elektrikçi switchlerin kablolarını değiştirdi. Şimdi birsıkıntı yok.

Mete bey yedi sene once uye olmussunuz, ilk mesajinizi simdi atiyorsunuz. Sizi tebrik ediyorum, cezaevi hayati gibi yahu nasil dayandiniz bunca sene.:)

Çevrimdışı panacea

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2008 1.4tdi araç sahibiyim. Aracım çalışır halde iken araçtan çıkıp kapıyı kapattığımda kapılar içeriden kapanıyor. Yani merkezi kilit şoför kapısını açtığımda açılması gerekirken kapalı kalıyor. Bir ustaya götürdüm kapı siwitch inden dedi ve değiştirdi. 2 hafta falan sorun olmadı .Ama şu anda yine aynı sorun devam ediyor. Sol arka kapı haricinde diğer kapıların switch leri bozuk demişti usta .
Merak ettiğim şey bu switch i bozan şey nedir acaba ?