škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Rapid 1.2 tsi 105 hp

Mrat · 23 · 17076

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mrat;434155
aracı dün itbari ile teslim aldık daha şu istanbul trafiği yüzünden 6. vitese geçmek nasip olmadı :) valla araç tatmin etti.hem bagaj olsun hem iç genişliği 1,2 hacmindeki motoruyla harika motoru

Hayirli olsun.. kazasiz belasiz...

Çevrimdışı Sina

• 2007-bugün, 120000km+
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;434222
Hayirli olsun.. kazasiz belasiz...

aynen aynen, allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

Çevrimdışı guvenmat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KRKMZ;434219
Kar elde etmek insanları soymak, onları aptal kendilerini süper akıllı sanmak değildir dostum. Kar etsin ama insan gibi etsinler. Her arabadan 3 bin kar oh ne ala... Biz de bırakalım işi gücü araba peşinde koşup, yattığımız yerden para kazanalım, ne güzel dünya... İşte galericilerden nefret edilmesinin sebebi de bu...
Bir sene önce 33 sayılan arabaya "25 bin vereyim biz de ekmek yiyoruz" diyen adamı döverler... Cidden döverler... Şayet ben döverim :)
benim anlamadığım bu araç geçen yıl sıfırı 33 bin bu yıl ikinci el değeri 28 binse adamın 25 vermesi çok mu abartı buluyorsunuz ben bu noktayı anlayamadım demekki
eğer 33 binlik bir araca 25 veriyorlarsa tabi haksızlık kaldıki kendi bayisi
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2013, 08:02:52 Gönderen: guvenmat »

Çevrimdışı erdinç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
güvenmat..
ben sizinle arkadaş değilim doğru söylüyorsun özür dilerim..uzatmayalım okey :)
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2013, 09:12:02 Gönderen: erdinç »

Çevrimdışı erdinç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sayın KRKMZ;

bende sizin dediğinizi anlatmaya çalıştım.. ben sıkışıp arabamı satmak istesem tamam haklı galerici gibi 25 versin birşey demiyorum.. ama ben fabia yı verip Rapid almak istiyordum.. demek istediğim zaten rapid satacaksın birde fabiadan en az 3 bin lira kar etmesin diyorum.. teşekkür ediyorum..

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mrat;433496
Dün itibari ile fabia dynamic 1,2 mize veda edip Rapid 1,2 tsi 105 hp mize geçtik hayırlısıyla araç hakkından görüşlerinizi alabilirmiyim fabia 1,2 den oldukça memnunduk tsi daha iyi diolar ama görüşleriniz önemli benim için

Yeni Rapıd iniz hayırlı olsun, kazasız-belasız mutlu günlerde kullanın, çok iyi bir seçim yapmışsınız, fabia dan daha ferah, çok çok oturaklı , konforlu olduğuna sizde tanık olacaksınız :ft:TSI motor da cabası..
Etrafınızda almış olduğunuz Rapıd' inize ulaşamayanları kulak arkası yapıp keyfini sürün, biz çooooooook çok beyendik ve aynı aile içerisinde 2. Rapıd imizi aldık, tekrar :wlc:
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: melo_32_75;434596
6 ileri dimi 1.2 TSI