škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

202 km geçemedim

haluk1 · 184 · 54602

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 215 yapabilmiştim bayır aşağı :) daha da gitmez. Ne yapacağız ki daha fazlasını. :)

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şanzıman dişli oranı değişmedikçe son hız değişmez chipli kia riolar 0-100 harika ama max hıza 5 km arttırabiliyorlar

Çevrimdışı cafer superb

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

resimler berbat idare edelim şimdilik 218 ve 210 km olması lazım iyi bir sürücü 225 km'yi çok rahat görür resim çeker forum'da paylaşır :) benden bukadar

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sürücüden çok yol şartları olmasın faktör?

Çevrimdışı cafer superb

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;306849
sürücüden çok yol şartları olmasın faktör?

benim yazıyı kastediyorsan ben biraz tedirgin oluyorum 225'i iyi bir şöför görebilir bence ben kısa mesafede görüyorum tedirgin olup yavaşlıyorum çektigim fotolarda belli ediyor zaten

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 TDI ın vites oranları feci uzun.Passattaki 6 ilerinin 6. vitesi 2,0TDI dan uzun:D

5 ileriler 4 viteste 200felan görebiliyor.E hal böyle olunca araba az yakıyor ama son hızda motor o kadar devri çeviremiyor.Buda çok çok yavaş bir hızlanma demek.Yani herkesin dediği gibi ekonomi motoru 1.6 TDI:)

Çevrimdışı likapa53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
olayin vitesle falan alakasi yok araclarda elektronik olarak hiz sinirlandirilmis.2.0tdi 140 hp motorda da kesici var ayni sekil ben de 202 yi gecemedim arac daha gidebilir ama elektronik olarak izin vermiyor motor chip tuningle bu limiti kaldirabilirsiniz belki ancak motora zararini kisa ya da uzun vadede bilemem

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet evet limit kalkınca 1.6TDI 230a dayayacak kadranı..

Şu an limit bir tek VW de var.Skoda da henüz yok diye biliyorum ben.Ki eğer aracınızda limit olsaydı tahminim 199u geçemezdiniz.

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 araçla 2.7 araçı geçemeniz gayet normal bence
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı likapa53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;306865
Evet evet limit kalkınca 1.6TDI 230a dayayacak kadranı..

Şu an limit bir tek VW de var.Skoda da henüz yok diye biliyorum ben.Ki eğer aracınızda limit olsaydı tahminim 199u geçemezdiniz.

limit olmasa sukadar basar demedim ancak limit oldugundan eminim.Audi`de de bu limit var siz bilmiyor olabilirsiniz

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: likapa53;306907
limit olmasa sukadar basar demedim ancak limit oldugundan eminim.Audi`de de bu limit var siz bilmiyor olabilirsiniz

Audıde limit var varda 250 km-h olarak avrupa araclarında var.5.vites dişlisi uzun ve aynı zamanda arac agır olunca sonuc kacınılmaz oluyor,performans oluyor son hız oluyor.

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haluk1;306741
yanlız söyle bir şey var 202 giderken motor devri 3500 de sanki arabaya sen daha gitme ahanda bu kadar git demişler gibi.190-200 e bi anda çıkıyor.ve çakılıp kalıyor.üstelik 3500 devirde ????
arkdaslar sorması ayıp bu hıza kolay ve hızlı bi şekilde gelebiliyormu yoksa tongır mıngır bi şekilde mi 1.6 tdi 200 km ye ulaşıyor

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hız için diğer arkadaşların dediği gibi başka bir motora yönelmeliydiniz. Chip bile takılsa en fazla 210 görür. 1.4 TSI Superble 215 i görmüştüm ben videoda vardı eklerım bır ara. Ama 220 225 i zorlayabilecek bir motor. Hızı seviyorum ama ekonomiyi daha çok :)

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haluk1;306730
arkadaşlar 2012 superb aldım 1.6 comfort tdi uzun yola çıktım 202 yi geçiremedim arabaya.mercedes E 270 gelip arkamdan sellektör yaptı uyuz oldum.buna yazılım çip filan oluyormu 240-250 yapabilmem için ne yapmam lazım. bilen arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim.
usta zaten aracın fabrika verisi 189 km  değilmi sen yine iyi gelmişin o hıza  :)

Çevrimdışı haluk1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbdolar;306987
arkdaslar sorması ayıp bu hıza kolay ve hızlı bi şekilde gelebiliyormu yoksa tongır mıngır bi şekilde mi 1.6 tdi 200 km ye ulaşıyor
190 km hıza oynaya oynaya çıkıyor 200 km çıkmak için biraz zaman istiyor 202 yi asla geçmiyor :)