škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni passatmı Superb 2 mi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbdolar;165200
park assist kullanırkenmi oldu

Park Asist aracı garaja sokamaz yalnız:)

Sadece iki araç arasına yerleştirebilir.(Uzunlamasına)

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
peki yeni passattaki park assist paralel olarakta park edilebilmesi bu özelliğin sadece iki araç arası değilde garaja sokabiliyor anlamınada gelirmi ???

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;165204
Park Asist aracı garaja sokamaz yalnız:)

Sadece iki araç arasına yerleştirebilir.(Uzunlamasına)

uzunlamasına garaj parkı yapılırken zaten:++::++:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;165274
uzunlamasına garaj parkı yapılırken zaten:++::++:

Yav nasıl anlatayım abi:)

Çevrimdışı mstfalas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;164829
işlerine gelmiyorda o yüzden o şekilde konuşuyorlar ( çünkü bu tarz bir kombinasyonun ellerinde bulunma şansı çok az ) Aslında onlarda bayılıyor :D

Bende Satışçıyım...:++: ama beyaz açık döşeme çok zor bir araba değil bulunabilir yani...Ama biraz da satıcının zevki işte bende sevmem mesela :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mstfalas;165711
Bende Satışçıyım...:++: ama beyaz açık döşeme çok zor bir araba değil bulunabilir yani...Ama biraz da satıcının zevki işte bende sevmem mesela :D

meslektaşız desene :D Ama sende takdir edersinki 10 tane beyaz araç gelse bunlardan sadece 1 tanesinin içi bej olur :ok: Belkide 20 araçdan bir tanesi bu şekilde gelir.Genelde bu tarz araçlar özel siparişle geliyor.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herkesin görüşü farklıdır tabiki.ben vw araçlarını hep kasvetli bulmuşumdur o nedenle superb derim.hem daha üst donanımı daha uygun fiyata bulmanız mümkün.
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbdolar;165190
ön arka park sensörü ve park asist cıktıktan sonra bu park sorunu çözüldü...istersen MERCEDES S LONG modelini bile tereyağından kıl çeker gibi park edebiliyorsunuz hatta edebiliyorsunuzda demiyelim kendi kendine edebiliyor

Çok optimistik bir bakış; ama benim kastettiğim fiziksel olarak sığabileceğiniz bir boşluğa girebilme becerisi değil. Eğer boşluk 420 cm ise ve siz 480 cm iseniz sizi oraya yerleştirebilecek teknolojiye şapka çıkarırız forumca.:++:

Zaten bir Superb kullanıcısı olarak muhtemelen bahsettiğim şartlar ile mücadele etmek zorunda değilsiniz. Ara sokaklarla çok uğraşmadığınız sürece sıkıntı olacak bir husus da değil zira.:)
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı suer61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bundan 1 hafta önce  kesinlikle vw passat alıcam diyordum  hatta skoda da arabamı diyordum fakat dün  2 aracıda test sürüşünde denedim  ilk olarak passat a bindim  tmm gayet başarılı bir araç  artıları eksileri tabiki var.ordan çıktım bide skodayı deniyeyim dedim  millet okadar övüyor superb yi  . koltuğa oturduğum anda  o gözümdeki skoda imajı tamamen silindi , donanımı ko nforu preformansı, arka koltuk diz mesafesi bagaj twindoor özelliği. vs vs daha bi çok özelliğe hayran kaldım. arac yolu ve hızı hissettirmiyor . fiyat konusuna gelince  superb 2.0 tdi 170 hp dsg   tüm opsiyonlarıyla beraber( bolero,sunroof,vs.) 94bin tl ye geliyor. ufakta bi indirimle 92bin tl ye alabiliyorum. Passat da ise highline paket   opsiyonlar hariç 98 bin tl sunrof vs derken 100 ü geçiyor  ayrıca  superbdeki bazı donanımlar yok passatta.  sadece isim hakkını kullanmış Volkswagen okadar.2. el  passat ii tabi ama  0km alırken superbye göre  10bin tl daha fazla buda 2. eli  neredeyse eşit yapıyor.
Baya uzun oldu neyse  aracı aldıktan sonra izlenimlerimi tekrar yazıcam foruma.

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: suer61;182589
Arkadaşlar bundan 1 hafta önce  kesinlikle vw passat alıcam diyordum  hatta skoda da arabamı diyordum fakat dün  2 aracıda test sürüşünde denedim  ilk olarak passat a bindim  tmm gayet başarılı bir araç  artıları eksileri tabiki var.ordan çıktım bide skodayı deniyeyim dedim  millet okadar övüyor superb yi  . koltuğa oturduğum anda  o gözümdeki skoda imajı tamamen silindi , donanımı ko nforu preformansı, arka koltuk diz mesafesi bagaj twindoor özelliği. vs vs daha bi çok özelliğe hayran kaldım. arac yolu ve hızı hissettirmiyor . fiyat konusuna gelince  superb 2.0 tdi 170 hp dsg   tüm opsiyonlarıyla beraber( bolero,sunroof,vs.) 94bin tl ye geliyor. ufakta bi indirimle 92bin tl ye alabiliyorum. Passat da ise highline paket   opsiyonlar hariç 98 bin tl sunrof vs derken 100 ü geçiyor  ayrıca  superbdeki bazı donanımlar yok passatta.  sadece isim hakkını kullanmış Volkswagen okadar.2. el  passat ii tabi ama  0km alırken superbye göre  10bin tl daha fazla buda 2. eli  neredeyse eşit yapıyor.
Baya uzun oldu neyse  aracı aldıktan sonra izlenimlerimi tekrar yazıcam foruma.

90 küsür rakamlara çıkacaksanız passat almanızı tavsiye ederim 2.el açısından.

Çevrimdışı suer61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remusmark;182591
90 küsür rakamlara çıkacaksanız passat almanızı tavsiye ederim 2.el açısından.
doğrumu yaparım yanlışmı yaparım bilmiyorum ama  gönlüm superb den yana...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
90 küsür rakamlara çıkacaksanız ne gezeliyonuz VAG grubunda derim, gidin kız gibi 0 km 3.20d çekin bembeyaz rüya gibi, 184 beygir dizel 4.5 litre yakıyor.

Çevrimdışı suer61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;182597
90 küsür rakamlara çıkacaksanız ne gezeliyonuz VAG grubunda derim, gidin kız gibi 0 km 3.20d çekin bembeyaz rüya gibi, 184 beygir dizel 4.5 litre yakıyor.
bmw de  0 km 520d alınır fakat fiyatı oldukça yüksek, 320 d ye  okadar para verilmez superbye göre cok donanım eksiği var. zaten segmentleride farklı

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: suer61;182596
doğrumu yaparım yanlışmı yaparım bilmiyorum ama  gönlüm superb den yana...

o zaman gönlünüzün sesini dinlemek en doğrusu.

Alıntı yapılan: hakanerdogan;182597

3.20 bende önercektim 2 altarnetif arasında olmasaydı.

seninde dedigin gibi şu an  cebinde 90 küsür lirasını yeni otomobile ayırmış biri için alınacak en güzel araç.