škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

VW'den yeni bir ticari: Caddy Crossover

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yanlız 281 ler 80 lerin modeli 361 ler 90 ların :) aynı motor güçlendirilip devam etti. 90 ların sonlarındaki manlarda kullanılan motorların aynısıda çek liaz dan geliyor. man satın alınca onların motorları geliştirio kullandı. bizim liaz varken parçasnı man servislerinden alırdık uyuyor diye

bu 281 manlardaki şase hiç bir 0 tırda yok nerdeyse. fabrika çıkışı iç içe geçirilmiş çift şase ters tren makasları gibi özel sertleştirilmiş makaslar özel tasarım çift çeker sistemi :) 84 model bu manun sağlamlığı sorunsuzluğu 0 larda yok.

ahh ahh canım çekti şantiyeye gitsemde 2 tur atsam :D

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamam işte dediğim gibi bir üretim bandını 10yıllarca kullanmış adamlar maliyetin canına okumuş :)

Nedense eski olan herşey sağlam oluyor belkide elektronikten çok mekanik kullanıldığı için.
He arkadaş ya benimde canım çekti paf çuf tıssss :D

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
Alıntı yapılan: a_tansel;161315
Yarın bu işin peşindeyim abi verdin gazı :)

Birde şunu sorayım abi senin plaka 2 harf 4 rakam olmasına rağmen birbirinden uzak ve güzel duruyor. Özel mi yaptırdın? Ben APP yaptıracağım ama 2harf 4rakam olduğu için bütün karakterler dipdibe duruyor sevmiyorum o görüntüyü misal;

Abi konunun ortalarını düzgün okumadım. Neye karar verdin bilmiyorum.

Ama eğer 2 harf 4 rakam varsa yukardaki gibi yaptırma. Oldukça iğrenç duruyor. İnce Baskı yaptırman daha doğru olucaktır.

Aslında en güzel karakter izmitte orjinal basılanlar. Kalınlıkları sahibinden de ince ve kalın olarak satılanların tam ortası. Bakınca ne ince ne kalın duruyorlar. Ama işte onu şuanda sahibinden de basan kimse yok..

benim arabamda 3 harf 2 rakam olmasına rağmen bu basılan kalınlar çok goze battığı için ince istedim. siyah çerçeve ve ince font birbirini tamamlıyor.

foto:

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alicim bu fotoğrafı örnek olarak koydum irfan abiye göstermek için 2h4r olunca böyle birbirine giriyor diye. Bende bu görüntüyü hiç sevmediğimden APP çıkalı kaç sene oldu yaptırmadım.
İnce karakter yaptırcam mecbur, plakalıklar kırıldı döküldü ön plaka da yamuldu biraz kötü görünüyor artık.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ankara emniyetinin bastığı orjinal font çok güzel hafif app gibi duruyor. ben kazadan sonra eskişehirde bastırdım normal plaka onlarda ince font kullandılar sevmedm.

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
asıl orjinal app plakanın baskısı bu şekilde. Bunlara beşiktaş baskısı diyorlar.. bulsam beşiktaş baskısı yapan biryer 3-5 fazla verip baştan plaka bastırırım sanırım..

Ama sonradan basanlar bu fontu yakalayamıyorlar. ya ince yada kalın oluyor..

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_tansel;161231
VW crossover segmentine ticari modeliyle değişik bir bakış açısı getirdi.
Konsept olan Kötü Caddy Crossover G.antep sanayide üretildi. :hanz:

Başlığı görüp inandınız demi ama yanıldız arkadaşlar :++:
Mis gibi aydınlatmalı otoparkı buldum fotoğraf çekimi içim yıkadım yavrumu bu soğukta kaba etim dondu ama salatalık gibi foto makinesinin pillerini sarj etmeyi unutunca iş w810 a kaldı ancak bu kadar yapabildi o da;

Kırmızı abilerim konuyu hemen taşımayın biraz dursun kandırayım insanları böhöhyt :++:
hocam arabayı 2011 caddy sandım (tabi bide başlığın etkiside var):++::++: valla süper araba gerçekten süper :D:ok:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah