škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kararsızız...

turker · 85 · 26457

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: serkan35;162330
abi benim passatı öndermiştim size ama ilgilenmedi sanırım arkadaşınız umarım temiz bir elegance octi bulur

Kusura bakma sana yazmayı unuttum, evet ilgilenmedi Passat'la... Ne alacağımız da mechul ama büyük ihtimalle Passat olmayacak.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;162335
Kusura bakma sana yazmayı unuttum, evet ilgilenmedi Passat'la... Ne alacağımız da mechul ama büyük ihtimalle Passat olmayacak.

sorun değil zaten sattım bende aracı abi umarım iyi ve temiz bir araç bulur
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;162348
sorun değil zaten sattım bende aracı abi umarım iyi ve temiz bir araç bulur

Sevindim sattığına, sırada ne var :)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;162389
Sevindim sattığına, sırada ne var :)

1. ayın sonuna kadar araba yok yeni bir işe sermaye oldu passat, bi süre bmw ile idare edecem bu süre içinde işler neyi gösterirse onu alırım hiçbir zaman aklımdaki bi aracı almadığım için şimdi ne alacam diye düşünmüyom :) kısmette ne varsa o kendi geliyo zaten bana
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;162200
Avukat arkadaşım her yazılanı takip ediyor :) Yazdığına alınmış ha... Eski Skodacıdır kendisi.

Aslında anketi dikkatle takip etmemize rağmen sıfır seçeneğinden uzaklaşmış gibiyiz. Elegance bekliyoruz ama yok yok yok... Hint kumaşı gibi bu Elegance'lar... Ya 30 çekiyorlar, biraz düşük olanlar da ya FSI, ya patlak, ya da km uçmuş...

Laf aramızda :kork2: yaklaşık 1 aydır bende bi Almera vardı satılık, ona biniyordu ve acele etmiyorduk araba almak için. Geçen cuma günü Almera'yı sattım, Dursun da arabasız kalmış oldu. Anlayacağın kısa zamanda bi hareket olacak artık araba konusunda... Bakalım nasibimiz ne olacak...
Turker bey sanırım av.arkadaşınla aynı kaderi paylaştık ikimizinde aracı octi col.2003,ikimizinde aracı arka arkaya perte çıktı,ikimizde de sağlık açısından bişi olmadık(ezikliği saymazsak)ikimizde octi elegans arıyoruz vede başkaları bizi tatmin etmez olmuş.2004-5 opel vectralar var 20 civarı taş gibi gel gör ki içim çekmiyor.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;162200
Avukat arkadaşım her yazılanı takip ediyor :) Yazdığına alınmış ha... Eski Skodacıdır kendisi.

Aslında anketi dikkatle takip etmemize rağmen sıfır seçeneğinden uzaklaşmış gibiyiz. Elegance bekliyoruz ama yok yok yok... Hint kumaşı gibi bu Elegance'lar... Ya 30 çekiyorlar, biraz düşük olanlar da ya FSI, ya patlak, ya da km uçmuş...

Laf aramızda :kork2: yaklaşık 1 aydır bende bi Almera vardı satılık, ona biniyordu ve acele etmiyorduk araba almak için. Geçen cuma günü Almera'yı sattım, Dursun da arabasız kalmış oldu. Anlayacağın kısa zamanda bi hareket olacak artık araba konusunda... Bakalım nasibimiz ne olacak...
sadce skodaya bakıyorsa hiç alınmasın abi bence

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bilidigim kadarı ile yeni focuslarda transit motoru varmış tam bilmiyorum.sonuçta sıfır araba sen bilirsin

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
23,990 tl  ye DFM   SUCCE  var tam bi aile arabası

http://www.dfmturkiye.com/succe.html

sıfır araba fiyatı makul  
dfm  çinde en büyük üretici  ve izmirde  300 milyon dolara fabrikayı kuracak büyük ihtimalle

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;163249
Turker bey sanırım av.arkadaşınla aynı kaderi paylaştık ikimizinde aracı octi col.2003,ikimizinde aracı arka arkaya perte çıktı,ikimizde de sağlık açısından bişi olmadık(ezikliği saymazsak)ikimizde octi elegans arıyoruz vede başkaları bizi tatmin etmez olmuş.2004-5 opel vectralar var 20 civarı taş gibi gel gör ki içim çekmiyor.

Vectra da aslında olabilitesi olan bi araç o segmentte... Bakalım,elegance hala yok. Aalamayacağız galiba :)

Alıntı yapılan: mayham85;164393
sadce skodaya bakıyorsa hiç alınmasın abi bence

Max 27-28'e donanımlı bir sedan deyince, vw'den de dışarı çıkmamak adına fazla seçenek yok. Elegance bekliyoruz ama nereye kadar bakalım...

Alıntı yapılan: mdindas;164722
23,990 tl  ye DFM   SUCCE  var tam bi aile arabası

http://www.dfmturkiye.com/succe.html

sıfır araba fiyatı makul  
dfm  çinde en büyük üretici  ve izmirde  300 milyon dolara fabrikayı kuracak büyük ihtimalle

Ne alacağımızı Allah bilir ama çin malı olmayacağı şu an için kesin :) Siteye bi gireyim dedim, çakma transporter yapmışlar baya benzemiş...

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vectra bariz üstün bir araç. Zaten aynı segmentte bile değiller. Hatta o paraya alınabilecek en iyi araç bile denilebilir.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oylarınız için tekrar teşekkürler, her ne kadar ankette sıfır araç ağır bassa da ilk seçeneği tercih ettik ve A5 elegance aldık.

Cuma günü (11 aralık) itibariyle şu aracı aldı arkadaşım:

İlan silinmiş o yüzden bendeki fotoları upload ettim.

Kısaca, 2006 model 41 bin km'de A5 MPI Elegance... 2 parça boyadan başka işlem yok. İçi çok temiz. Araç bağdat caddesinde bi turizm acentesi sahibindeydi. Almaya ben gidemedim, arkadaşlar 2 kişi gittiler. Servise en son 2008'de 25 bin km'de girmiş. Bir de 1 ay önce detaylı temizliğe girmiş. Üzerinde fabrika çıkışı lastikleri vardı.

Ben akşam geldiklerinde bi 10 km kadar test ettim, çok temiz ve çok elit bi araç, daha önce A5 kullanmıştım ve tekrardan çok hoşuma gitti. Fotoğraf çekme imkanım olursa eklerim.

Bu arada bundan 5 gün önce de başka bi arkadaşa şu kasa Astra aldık:

2005 enjoy 75 bin km boyasız ve tanıdıktan... Böylece bi süre araba bulma telaşım kalmadı :)

Daha önce kullanmadığım bi araçtı ve kullanımı, motoru çok hoşuma gitti.

Görüşleriniz için tekrardan teşekkürler...
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2010, 18:35:27 Gönderen: turker »

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah hayırlı kazasız belasız kullanmayı nasip etsin:)
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun kazasız belasız inşallah...
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun güle güle kullansın arkadaşınız.