škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yağ Bakımı ve Golf TDI DSG Test Sürüşü

Ziyaretçi · 119 · 39877

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;157821
Hakkaten çok cazip değil bencede..Ama işte sadelik Golf'ün üretim amacı..

Astra gerçekten çok iyi..Ama octavia daha tercih edilebilir bence.Zira Astra'nın fiyatıda çok uçuk...

astraya donanım koydunmu golf fiyatına geliyor yada geçiyor. çıkalı ne kadar zaman oldu ama bu yüzden başınızı çevirin kaçtane yeni astra var :) fanatikleri ve hastaları haricinde alan yok nerdeyse.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=5510
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2010, 14:07:08 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;157823
astraya donanım koydunmu golf fiyatına geliyor yada geçiyor. çıkalı ne kadar zaman oldu ama bu yüzden başınızı çevirin kaçtane yeni astra var :) fanatikleri ve hastaları haricinde alan yok nerdeyse.

iyide yunusçum olaya o şekilde bakarsak ortalıkta leonda az sayıda var ki kaldıki astra 2004 sonra çıkan kasadaki sorunları yüzünden insanlar temkinli yaklaşıyor ki bence haklılar 2 sene kadar bir zaman geçsin astrada sorun varmı yokmu bir görelim ayrıca yeni focusta çok güzel olacağa benziyor şirket aracı yapmazlarsa bu sefer bende almayı düşünebilirim (ama bu sefer öncelik leonda artık kimsenin önerdiği markayı almayacam kendi içimden geleni yapacam özellikle passattan sonra insanların fazla araçtan anlamadığını anladım o kadar övülüyorduki passatlar) sözüm sizlerede değil arkadaş ve dost!!! çevreme
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni focus tam bir hayal kırıklığı belirtmeliyim.Ben pek beğenmedim aracı.Özellikle iç mekan bi tuhaf olmuş.Fotolardaki gibi durmuyor.Motor seçenekleri güzel ve aracın yol tutuşuda zaten segmentinin en iyilerinden.Alt yapı yürüyeni iyi olabilir ama onun dışında beni cezbeden bir özelliği yok aracın.Astra daha güzel bana kalısa.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;157837
Yeni focus tam bir hayal kırıklığı belirtmeliyim.Ben pek beğenmedim aracı.Özellikle iç mekan bi tuhaf olmuş.Fotolardaki gibi durmuyor.Motor seçenekleri güzel ve aracın yol tutuşuda zaten segmentinin en iyilerinden.Alt yapı yürüyeni iyi olabilir ama onun dışında beni cezbeden bir özelliği yok aracın.Astra daha güzel bana kalısa.

:+1:

bu sınıfta golf-astra-bravo dersek birinci bravo çıkar.
Golfe 55 verene kadar comfortline tsı passat alırsın passat passattır bu bir:D
Astrayla insignianın fiyatları başa baş gidiyor zaten opeldede aynı durum geçerli ondan astra satılmıyor bu iki.
Bravoya gelirsek sınıfın en ucuz ve donanımlısı babalar gibi 1,6 multijet motoru var tork canavarı.fiyat desen istediğin donanımları eklet yine golften ucuz çıkar buda üç :)

bu üç marka içindede en çok fiyatı indiren markada fiattır.Fanatikliği ve alman hastalığını bir kenara bırakmak lazım yok onu olan salak yok bunu alan salak.tamam golf iyi hoş ama sadece o kadar.Hakan abinin dediği gibi sadece amblem satıyorlar..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Satış rakamıyla araç değerlendirmekde çaresiz kalmış muhalefet çabalarına benzemiş.

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hakan'ın köşe yazılarının müdavimiyim  :D

Bileğine sağlık  :)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gerçekler üzücüdür hakan. golfün tahtını sallıcaz yıkıcaz diye ürettiler golf müşterilerini çalamadılar bile.çık sokağa bak senin yazdığın kadar parlak görünse her yer astradan geçilmezdi şimdi ama kaç tane satılıyor.

güzel  araba ama kalas opel her zaman bir yerleri yanlış ve eksik yapıyor ve hep buradan kaybediyor.

ayrıca şuda var golfe geçmişte sövenlerin %90 ı sonra gidip golf alıyor.senelerdir yüzlerce kez karşılaştığımbir durumdur bu :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Diyorum zaten basitlikten satıyor, kalıplaşmış güven. Bir otomobil gurmesinin tat alacağı araç değil, ne üzülecem la sanki babamın :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o diilde şuan pedere gaz verme sırasındayım passat tsi a chiptuning yapalm diyor :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Golf sıradan bir dizayna sahip olduğu için eleştiriliyor.Diğer özelliklerine kimsenin laf etmesine izin vermem :D Adamlar harbi yapmış.Hakanın beğenmediği DSG şanzıman, otomatiklerin, tiptroniklerin bilimum şanzımanların babasıdır kralıdır.Manuele alışmış bi adamın DSG' yi beğenmeme durumu normaldir.Hangi tiptronik aracı getirirseniz getirin sapıtmama gibi bir durumu söz konusu olamaz.DSG en az sapıtan şanzımandır.Ama ne kadar az sapıtsada manuelin tadını veremediği için beğenilmemesi doğaldır.Hakanda bu sebepten ötürü beğenmedi, beğenemedi, bünye kaldırmadı :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
demekki senin bünyede kaldıramadı yunus emre :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hele bugün kendi arabamla 6700 deviri öptürerek gezince biraz zor yahu :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VW'nin oran konusunda bir orta yol bulamamış demek ki. Manuel'de 5 ileri, otomatikte 7 ileri...

Temiz oranlı bir 6 ileri olsa bu kadar değişik sıkıntılar görülmezdi sanırım.

=============

Opel'i de VW'yi de takdir ederim. Ama şu an C sınıfında araç alacak olsam ve dizel güç seçeneği belirleyici olmasa, gider Mitsubishi Lancer'i incelerim ciddi ciddi. Ha bütçe düşürmek istersem de Kia Cerato...

Yunus Emre de güzel bir noktaya değinmiş. Golf'e pahalı diyoruz ama rakiplerine de azıcık motor, donanım ekleyin, fiyatlar coşuyor. C sınıfı araçlardan 50 bin lira isteniyor artık.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]