škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yurtdışında en çok nereyi arıyoruz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

08/11/2010

TurkNet’in sabit telefon hizmetinde yaygın operatöre alternatif olarak sunduğu ve kullanıcılarına şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM’ye doğru olan telefon görüşmelerinde yüzde 58’e varan tasarruf sağlayan avantajlı hizmeti 1095, Türk vatandaşlarının iş ve özel hayatlarında öncelik taşıyan ve en sık temas kurdukları ülkeler hakkında önemli ipuçları veriyor.

Şehirlere göre en çok aranan ülkeler sıralamasına göre, İstanbul Avrupa yakası en çok Almanya'yı, ikinci sırada Türkmenistan'ı arıyor. İstanbul Anadolu yakası en çok Türkmenistan'ı, ikinci sırada ABD’yi arıyor. Ankara en çok ABD’yi, ikinci sırada Almanya’yı arıyor. İzmir en çok Almanya’yı, ikinci sırada ABD’yi arıyor. Veriler arasında Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ’ın en çok Bulgaristan’ı, Balıkesir’in en çok Jamaika’yı, Gaziantep’in ise en çok Romanya’yı araması ilgi çekiyor.

Almanya, ABD, Türkmenistan, İngiltere ve Rusya, en çok konuşulan ülkeler arasında başı çekiyor. Almanya’yı en çok İstanbul Avrupa yakası arıyor. İkinci sırada İstanbul Anadolu yakası, üçüncü sırada İzmir, dördüncü sırada Ankara, beşinci sırada Muğla yer alıyor. ABD’yi arayan şehirlerin başında yine İstanbul Avrupa geliyor. İkinci sırada İstanbul Anadolu yakası, üçüncü sırada Ankara, dördüncü sırada İzmir, beşinci sırada Muğla geliyor.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biz almanyayı yada kanadayı ararken çaldırıyoruz onlar bizi arıyor orda telefon daha ucuz :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;156025
Biz almanyayı yada kanadayı ararken çaldırıyoruz onlar bizi arıyor orda telefon daha ucuz :D

Aynen :D
Onlarda sabit fiyat olayı var.Konuşsalarda konuşmasalarda aynı parayı ödedikleri için çaldır,kapat :D

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Levent Kırca'nın telefon ile ilgili eski bir skecini hatırlattı.

Eve yeni telefon bağlanır ve komşular yakınlarına telefon etmek için ev sahibinin evine gelirler.
Komşu:Amerika'nın kodu kaç?
Ev sahibi:K.duuumun amerikasının kodunu modunu bilmiyorum.
:lol::haha:

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yurtdisi olarak en cok Turkiye'yi ve Slovakya'yi ariyorum :D :D

Ankara en cok ABD'yi mi ariyormus, bunun yarisi Basbakanliktan yapilan gorusmelerdir kesin :)

Çevrimdışı ANTARES

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Nokia 5800 telefona yukledigim Skype ile Wireless modeme baglanarak Almanya ve ABD'yi ariyorum.
Dakikasi (Sabit telefonlar icin);
Almanya ve ABD icin: €0,022 (22 cent yani yaklasik 44 kurus)
KARGO DAHIL SATILIK DETAILING URUNLERI (TIKLAYIN)

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;156012

Balıkesir�in en çok Jamaika�yı........araması ilgi çekiyor.

neresi ne?
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2010, 00:17:26 Gönderen: ahmedb »

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ANTARES;156126
Ben Nokia 5800 telefona yukledigim Skype ile Wireless modeme baglanarak Almanya ve ABD'yi ariyorum.
Dakikasi (Sabit telefonlar icin);
Almanya ve ABD icin: €0,022 (22 cent yani yaklasik 44 kurus)

bizim sınır dışı kapalı :)
konu dışı olucak ama hocam telefondan memnunmusunuz bayadır onu araştırıyorum.navigasyonuda var önerirmisiniz.
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Harbi Jamaika ne alaka la :D Ama kafa elemanlar bu kankam hala görüşüyoz :D (beyaz olan benim haliyle :lol:)

Şerefsizim hepsi çok delikanlı bu Jamaikanların. Çocuk her eşyasını kullandırırdı bisikletine az binmedim :D İşten kaytarırdım hep otostop çocuğu Bulgarlar (alayından nefret ettim Allah belasını versin hepsinin ömrümde gördüğüm en adi ırk hepsi mi aynı olur ya :D :D :D) ispiriklerdi bu Odeal can hep idare ederdi, o yatardı ben onu idare ederdim öle adamdı. Kolumu kanatıp kan kardeş olasım vardı :D :D :D

Bide küfürler öğrettimdi ki bu bittere abooooo :D Türkler vardı başka yerlerde yanlarından geçerken ana avrat giderdi :D Olum bak sus düzecekler ebeni bi gün diyom, ''I am Jamaican'' diye karşılık verirdi :D Hay gidi özledim ipnetoru :lol: Breaklerde hep kız atardı break room'a :++:

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan siz hangi kampta kaldınız? Bu tek tip gömlekleri gözüm bir yerden ısırıyor ama. :++:

« Son Düzenleme: 09 Kasım 2010, 13:35:13 Gönderen: Suleyman »