škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç Tavsiyeleriniz..

Ziyaretçi · 104 · 29815

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: tufan;198467
Dogru biri Mercedes Benz biri Trabant:haha:
:+1::+1:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yahu bırakın artık şu fanatikliği.

Bugün Opel ve Renaulta gittik babamla dolaşmaya.
Beğenilmeyen Fluenceden bile kalite fışkırıyor resmen.

Latütüd on numara araba olmuş.Kalite konusunda Passattan önce o araba iç mekanda.
Yalnız şöyle diyim,Opele ve Chevroletlere baktıkta,Chevrolenin plastik kalitesi berbat :D

Çapaklar duruyor resmen.
Aynı zamanda Opelin araçlarındada inceleyince görünen saçma sapan kalite hataları var.
Görünüş olark Passtan kaliteli duran Insignianın aslında öyle abartıldığı kadar iyi olmadığını tekrar görmüş oldum.

Opelde Insignia ve Astra iş yapar.Gerisi traş.
Insigniadan tekrar Passata binince konsol biraz boş geldi bana.Ama yinede kapının kapanışı bile bir farklı Volkswagende :)
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2011, 14:53:10 Gönderen: Can »

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;198539
Yahu bırakın artık şu fanatikliği.

Bugün Opel ve Renaulta gittik babamla dolaşmaya.
Beğenilmeyen Fluenceden bile kalite fışkırıyor resmen.

Latütüd on numara araba olmuş.Kalite konusunda Passattan önce o araba iç mekanda.
Yalnız şöyle diyim,Opele ve Chevroletlere baktıkta,Chevrolenin plastik kalitesi berbat :D

Çapaklar duruyor resmen.
Aynı zamanda Opelin araçlarındada inceleyince görünen saçma sapan kalite hataları var.
Görünüş olark Passtan kaliteli duran Insignianın aslında öyle abartıldığı kadar iyi olmadığını tekrar görmüş oldum.

Opelde Insignia ve Astra iş yapar.Gerisi traş.
Insigniadan tekrar Passata binince konsol biraz boş geldi bana.Ama yinede kapının kapanışı bile bir farklı Volkswagende :)

Can, insignia astra passat fluence latütüd vs. iş adamı moda bağladın. :++: birazda ilgin sportif arabalara yokmu ? :D şöyle A1 den bahset Golf R Leon Cupra, Subaru,Mini Crossover , ne biliyim hep büyük arabalardan bahsediyosun daha üniversitenin baharında adamsın.  :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tuhaf geliyor farkındayımda hiç sevmiyorum abi spor otomobilleri.Haz etmiyorum,ısınamıyorum.
Bana en spor araba Astra,öyle diyim :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyide fluence'nin iç mekan kalitesi çok çok düşük yani plastik kalitesi olsun herşeyi olsun.Megane'de kötü ama megane st çok süper bir araba gerçekten renault beklenmedik bir hamle yaptı doğrusu.

Latitude'ye gelince hiç bir fikrim yok :D:D:D ama en yakın  zamanda incelemeyi düşünüyorum.
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;198569
Tuhaf geliyor farkındayımda hiç sevmiyorum abi spor otomobilleri.Haz etmiyorum,ısınamıyorum.
Bana en spor araba Astra,öyle diyim :D
Evet tuhaf biraz :) çocukluktan geliyor astra vectra passat :++: sana bi EK kasa vtec kiralıyalım şöle olmuşundan +300hp o 8 pozisyonundaki HKS egsoztun tatlı homurtusundan passat massat kalmaz aklında :D Şaka yapıyorum tabi kimsenin beğenisi tartışılmaz mağazada bile üstüne olsada güzel görünsede yok içime sinmedi diyosun mesela :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;198573
Evet tuhaf biraz :) çocukluktan geliyor astra vectra passat :++: sana bi EK kasa vtec kiralıyalım şöle olmuşundan +300hp o 8 pozisyonundaki HKS egsoztun tatlı homurtusundan passat massat kalmaz aklında :D Şaka yapıyorum tabi kimsenin beğenisi tartışılmaz mağazada bile üstüne olsada güzel görünsede yok içime sinmedi diyosun mesela :)
:D  ya nebiliyim bende ufak arabaları sevmem.Tamam subaru impreza WRX STI   sedan olsa tamam.Yada mitsubishi lancer EVO olsa tamamda en az 4-5 kapılı olması lazım :D 3 kapı kurtarmaz ve hatchbak olmaması lazım :++:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;198575
:D  ya nebiliyim bende ufak arabaları sevmem.Tamam subaru impreza WRX STI   sedan olsa tamam.Yada mitsubishi lancer EVO olsa tamamda en az 4-5 kapılı olması lazım :D 3 kapı kurtarmaz ve hatchbak olmaması lazım :++:

İlginç :haha:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;198572
İyide fluence'nin iç mekan kalitesi çok çok düşük yani plastik kalitesi olsun herşeyi olsun.Megane'de kötü ama megane st çok süper bir araba gerçekten renault beklenmedik bir hamle yaptı doğrusu.

Latitude'ye gelince hiç bir fikrim yok :D:D:D ama en yakın  zamanda incelemeyi düşünüyorum.

fluence konusunda biraz daha düşün isterim abi herhangi bi düşüklük yok kalitesinde gayet tatminkar bi donanımı var yozgata gittim geldim arabayla indiğimde ufacık bi yorgunluk yoktu babamın iş yerinde kullandığı boş oğlu boşline jettaya bakarak çok çok kaliteli diyebilirim

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;198606
fluence konusunda biraz daha düşün isterim abi herhangi bi düşüklük yok kalitesinde gayet tatminkar bi donanımı var yozgata gittim geldim arabayla indiğimde ufacık bi yorgunluk yoktu babamın iş yerinde kullandığı boş oğlu boşline jettaya bakarak çok çok kaliteli diyebilirim
:++::++::++: deme yaw bende 50 km kadar sürdüm fluenceyi ama bana hiç keyif vermedi.Ayrıca o boş dediğin jettada ufak ufak detaylar gizli aslında :ok:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;198615
:++::++::++: deme yaw bende 50 km kadar sürdüm fluenceyi ama bana hiç keyif vermedi.Ayrıca o boş dediğin jettada ufak ufak detaylar gizli aslında :ok:

gözünün yağını yiyim 2008den beri elimin altında olan arabada ne detay var göster bana

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;198620
gözünün yağını yiyim 2008den beri elimin altında olan arabada ne detay var göster bana
Örnek veriyim sana hemen :)

Full+full  bir arabaya bin örneğin dacia duster 'in full ü sonrasında ise boş bir jettaya yada boş bir yetiye bin sonra anlarsın :) gözüne hitap etme şekli bile farklı :ok:
Ama full bir arabaya binen ve sanki çok büyük bir özelliği varmış hissini verirsen eğer beynine, o zaman sana isterlerse mercedes s classe getirsinler yinede vazgeçmessin :++::++:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jettanın boşuyla Fluenceın dolusunun iç mekanlarını karşılaştırmaya kalkarsak,Jetta ağlar abi :knp:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;198623
Örnek veriyim sana hemen :)

Full+full  bir arabaya bin örneğin dacia duster 'in full ü sonrasında ise boş bir jettaya yada boş bir yetiye bin sonra anlarsın :) gözüne hitap etme şekli bile farklı :ok:
Ama full bir arabaya binen ve sanki çok büyük bir özelliği varmış hissini verirsen eğer beynine, o zaman sana isterlerse mercedes s classe getirsinler yinede vazgeçmessin :++::++:

konu fluenceden dustera geldi daha ne diyem :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;198628
konu fluenceden dustera geldi daha ne diyem :D
Örnek veriyoz aga ondan dğeişebilir merak etme:ok: