škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Chesecake sevenler...

lrfan · 55 · 12324

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Saro-Ş

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Cheesecake ve tiramisu'ya bayılırım  :) Kendim de yaparım evde zaman zaman  :D

Çevrimdışı Saro-Ş

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben de tiramisuya bayılıırm cheescake daha 1-2 yıldır  sevmeye başladım :) tiramisuyu hazır malzemeleri ile yapıyorum ama :) kekini vs hazır alıp birde hazır tiramisu paketi alıyorum  :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Saro-Ş;147584
ben de tiramisuya bayılıırm cheescake daha 1-2 yıldır sevmeye başladım :) tiramisuyu hazır malzemeleri ile yapıyorum ama :) kekini vs hazır alıp birde hazır tiramisu paketi alıyorum :)

Keki ben de hazır alıyorum, Uno pastaban.

Ama kreması kolay, un, şeker, vanilya, süt ;)

Keki kahveyle ıslatırken kahveye biraz da Bailey's koyuyorum :ok:

Çizkek için de yoğurdu bol bir tarifim var, çok hafif, krema/yağ falan yok :D

Forumda bir bu eksikti, yemek tarifleri :++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;147588
Yeni başlık istiyoz.:hih::kiki::haha:

Çevrimdışı Saro-Ş

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;147588
Keki ben de hazır alıyorum, Uno pastaban.

Ama kreması kolay, un, şeker, vanilya, süt ;)

Keki kahveyle ıslatırken kahveye biraz da Bailey's koyuyorum :ok:

Çizkek için de yoğurdu bol bir tarifim var, çok hafif, krema/yağ falan yok :D

Baileys gerçekten uhteşem bir tat verir ona eminim :) ben kremayı hazır alıp hazırlıyodum :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tiramisuya ve cheesecake' e bayılırım ;) Getirin önüme dünyaları yesem yine bıkmam :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Valla bize amcam babam ney alırdı antep fıstıklı burma, anamda üzerine maraş dondurmasını koyardı, onu bi yerdik balta sapı gibi ohh...

Bunlar ne valla adını duyduydum Amerika'da her yerde yazıyodu lan baktım beyin hemen çevirdi benim peynirli kek, o ne la dedim ağzıma sürmedim. Şimdi internetten araştırdımda içinde tercihen peynir yokmuş püskütnen yapılıyomuş bizim püskütten pasta işte :D

Petit Beurre bisküviden oluyordur heralde, anam evdeki püsküvütler bayatlayınca yapıyo arada :lol:

Antep fıstıklı burma+maraş, cevizli kadayıf, kazandibi, güllaç, sutlü nuriye gibi kombinasyonlar varken bunlar sünger tatlısı :D Valla bu gavurlarda ağız tadı namına bi halt yok, çocukken özenirdik gittim 3 ay aç kaldım geldim anasını satim. Yok adam gibi ne yicekleri ne tatlıları.

Ve gidin bakın hepsi yapması kolay 5 dakkalık uyduruk gaydırık şeylerdir ama anca reklamını güzel yaparlar, aç lan baklavayı desen soru işareti ifadesi alır suratları, ama bizim analarımız bile bayramda baklavayı evde kendi açar.

Nerden geldim yav ben buraya, neyse :lol:
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2010, 20:38:12 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İkisinin de yeri ayrı be Hakan'ım, vazgeçmem hiçbirinden. Evropa'da çok kremalı yaparlar çizkek ve tiramisu'yu, sevmem onları  :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;147727
Valla bize amcam babam ney alırdı antep fıstıklı burma, anamda üzerine maraş dondurmasını koyardı, onu bi yerdik balta sapı gibi ohh...

Bunlar ne valla adını duyduydum Amerika'da her yerde yazıyodu lan baktım beyin hemen çevirdi benim peynirli kek, o ne la dedim ağzıma sürmedim. Şimdi internetten araştırdımda içinde tercihen peynir yokmuş püskütnen yapılıyomuş bizim püskütten pasta işte :D

Petit Beurre bisküviden oluyordur heralde, anam evdeki püsküvütler bayatlayınca yapıyo arada :lol:

Antep fıstıklı burma+maraş, cevizli kadayıf, kazandibi, güllaç, sutlü nuriye gibi kombinasyonlar varken bunlar sünger tatlısı :D Valla bu gavurlarda ağız tadı namına bi halt yok, çocukken özenirdik gittim 3 ay aç kaldım geldim anasını satim. Yok adam gibi ne yicekleri ne tatlıları.

Ve gidin bakın hepsi yapması kolay 5 dakkalık uyduruk gaydırık şeylerdir ama anca reklamını güzel yaparlar, aç lan baklavayı desen soru işareti ifadesi alır suratları, ama bizim analarımız bile bayramda baklavayı evde kendi açar.

Nerden geldim yav ben buraya, neyse :lol:

ohoo sen işin gelenek görenek örf adet kısmına girmişsin hakanım.Onların yeri bizde ayrı tabi.Ama şerbetli tatlıda fazla yiyemiyo insan.Tıkanıp kalıyosun biyerde :D Mesela fıstık sarma, baklava falan zaten dünyanın hiçbiyerinde bu kadar lezzetli tatlılar bulamazsın.Bizim mutfağımız harbiden çok güzeldir.Geçen belgeselde uzakdoğu mutfağını gösterdiler dediğim tek şey '' bunlar insanmı '' oldu :) acıdım hallerine adamların.Ahtapot bacakları, kurbağa bacakları vs vs kırana gidiyor :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bizim Wisconsin'de Vietnamlılar çekirge kızartıp yiyodu çatır çatır. Suratlarına Tükçe ana avrat gidiyordum gülüyolardı :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;147769
Bizim Wisconsin'de Vietnamlılar çekirge kızartıp yiyodu çatır çatır. Suratlarına Tükçe ana avrat gidiyordum gülüyolardı :D

:++::++:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cheescake.com'da %15 indirim varmış kargoda bedava:D

Yok be polisaj bölümü gibi hissettim bir anda pardon :kiki:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende site açılmıyor
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!