škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kaza yaptık

mayham85 · 134 · 29519

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
haber geldi arkadaştan. gözü açamıormş şuan ağrı yapıyormş yarın doktor bakacakmış. birde burnunu kırmış :(

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Tüh, geçmiş olsun, 3 Leon'u böyle görmek üzüntü verici, ama daha kötüsü olmadı bunada şükür, çok çok geçmiş olsun.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük geçmiş olsun.Ciddi bir kaza atlatmışsınız.Neyseki ufak tefek şeyler dışında kimseye birşey olmamış.Bunada şükür diyelim.Allah beterinden korusun :(
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Çok geçmiş olsun... Yaralı arkadaşınıza acil şifalar diliyorum...

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun arkadaşınızada acil şifalar. kaza baya kötü olmuş. :( önden olsa hava yastığı tutardı ama arkadan olunca darbe açılmamış. ben kaza yaptığımdada baya sarsılmıştım ama hava yastıklarının büyük faydası olmuştu
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
siyahta hava yastıkları açıldı bizde açılmadı

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
peki burnu kırılan arkadaşınız siyah araçta değil mi? nasıl başını çarptı ki hava yastığına rağmen

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kemer takılı değil. kemer takılı değilken istediği kadar hava yastığı olsn. yastık şişer kısa  sürede söner. bu olayda darbenin etkisi o süreden daha uzun olduğu için vuruyor kafayı.

muhtemelen hava yastığ ıaçılıyor gözündeki kanlanma ve şişlik oradan. yastık sönüncede darbe devam ettiğ ive kemer olmadığı için kafa direksiyona gidiyor. burunda orada kırılıyor.

en azından ben böyle düşündüm :)

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun ALLAH tan acil şifalar dilerim kardeşim.:(
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
allah acil şifa versin gerçekten beterinden saklasın. hatırlarsınız geçen ay focusla kaza yaptığımda hava yastığı şişmişti kemerim takılı değildi. gözümdede güneş gözlüğü vardı. ne gözlük kırıldı nede arabanın içinde savruldum. yani hava yastığını beklediğimden çok daha faydalı gördüm sanki kemerim takılıymış gibi beni aracın içinde baya tuttu. kaza bitip arac durduğunda ise hava yastığı indi ve kemer yerine taktığım (uyarı sesi ötmesin diye) emniyet kemeri tokası yuvasından fırladı.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hava yastığı tabiki yararlı. ama şı bir gerçekki kemer hava yastığından çok daha önemli sizede geçmiş olsn tekrardan.

Çevrimdışı BOZTÜRK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun... acil şifalar diliyorum...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Çok geçmiş olsun.
Acil şifalar İnşaallah.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, kemersiz hava yastığı boyun bile kırabilir Allah muhafaza. Arkadaşınıza acil şifalar diliyorum.
Bu arada oldukça işlek bir caddeye benziyor, TIR cının takip mesafesi yoktu heralde.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok çok geçmiş olsun toprak.allah beterinden korusun.cana gelmesinde metal parçasının hiç önemi yok..