škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanları için kurallar **** Yeni üyelere uyarı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Real81

  • ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
  • *****
    • İleti: 3323
    • Profili Görüntüle
Satılık ilanları için;

1. Satıcı adını soyadını belirtmek zorundadır.
Adetli, toplu satışlar veya promosyon, reklam vb. satışlarda forum yönetiminden izin alınması mecburidir.
2. Bu kısımda araç bakım ürünleri satışı, takası yapmak yasaktır.
3. En az bir tane kendisine ulaşılabilecek telefon numarası vermek zorundadır.
4. Sattığı ürün hakkında tüm sorulan soruları yanıtlamalı ve özelliklerini eksiksiz olarak yazmalıdır.
5. Ürün satıldığında yada satılmasından vazgeçildiğinde, konunun başlığını değiştirmek yerine, konunun silinmesi yada kilitlenmesi için konuya mesaj atınız.
6. Konu içerisinde, ürüne ait fotoğraf, açıklama, iletişim için telefon numarası ve ürünün fiyatı bulunmak zorundadır. Mesaj içeriği sadece web adresinden veya fiyattan oluşamaz.
7. Burada konu açmak için en az 6 aydır üye olmanız ve 50 mesajınızın olması gerekir, aksi durumlarda konunuz silinir, tekrarında kullanıcı hesabınız askıya alınır. Mesaj sayısını artırmaya yönelik durum tespiti halinde söz konusu mesajlar silinebilir/söz konusu mesajlar toplam mesaj sayısında dikkate alınmaz.
 8. Satış konuları bu alt forumda açılmak zorundadır. Farklı alt forumlarda açılan satışla ilgili konularda da aynı üyelik süresi ve mesaj sayısı sınırlamaları geçerli olup, söz konusu konular da bu alt başlığa taşınır.
9. Üyelerin hibe pazarı konusundan ürün alabilmesi için de 7. maddedeki şartları( asgari 6 aydır üye olma ve asgari 50 mesaja sahip olmak) sağlaması gerekmektedir.

Kullanıcılar tarafından satılan ürünlerin, SKODATURKEY.COM Yönetimiyle hiç bir alakası yoktur. Arızalı ürün, ödeme sıkıntıları kullanıcıların kendi aralarındadır ve Forum/Forum Yöneticileri sorumlu tutulamaz.
Satılık ilanları için, siteye yeni üye olmuş, herhangi bir katkısı olmayan, amacı sadece ticari kazanç sağlamak ve ürününü satmak olan kişilerin mesajları silinmektedir.

Bu amaçla yönetime arabuluculuk teklif etmeyiniz lütfen.