škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kumanda ile cam kaldırma ve follow me

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2011 1.2 ambi. dinamic aracımda 4 camı açma ve açık nekadar cam varsa kapatma var ama evet araca yakın olman gerekiyor...

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;123297
Follow me home sanırım artık yok fabia'larda.En azından baz versiyonlarda yok diye biliyorum..

Kumandadan cam kaldırma olmuyor.Kapıya anahtarı sokup kapanma yönünde çevirip beklediğiniz takdirde tüm otomatik camlar kapanacaktır.Aynı şekilde tam tersi içinde geçerli bu durum..

kumanda dan cam kapatmama olayı çok enteresan. 96- 98 model tempralarda bile bu özellik varken skoda hala yerinde sayıyor.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar  fabiada anahtara basılı tutarak  camları otomatik kapabiliosunuz yani ben aracın dışından  anahtara basılı tutarak   4 camı istediğim şekilde kapatabiliyorum bu özellik standart hepinizdeolması laızm

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: bora-feat;424941
Arkadaşlar fabiada anahtara basılı tutarak camları otomatik kapabiliosunuz yani ben aracın dışından anahtara basılı tutarak 4 camı istediğim şekilde kapatabiliyorum bu özellik standart hepinizdeolması laızm

Makyajlı Fabia II'de standart, öncesinde yok  ;)

Çevrimdışı debulix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Servise burada okuduklarımı sordum. Sadece 15 km yi geçince kapılar otomatik kitleme işlemini gerçekleştirdi. Diğerlerini yapmadı. Ustanın dediğine göre diğer işlemler follow me home gibi aktif hale getirilirse garanti kapsamı çıkma olasılığı varmış.
« Son Düzenleme: 27 Mart 2013, 15:07:59 Gönderen: debulix »

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: debulix;426894
Servise burada okuduklarımı sordum. Sadece 15 km yi geçince kapılar otomatik kitleme işlemini gerçekleştirdi. Diğerlerini yapmadı. Ustanın dediğine göre diğer işlemler follow me home gibi aktif hale getirilirse garanti kapsamı çıkma olasılığı varmış.

hey allahım. followme vs bizim konfor üniteleri desteklemediğinden yapamıyorlar ancak nasıl garantiden çıkacakmış anlamadım. bence bakım için bile gidilmez bazı yerlere. o servisin yazılımı desteklemiyor bazı işlemleri yapmaya. mesala silecekleri su ile çalıştırınca 5 saniye sonra otomatik bir seferlik çalışmasını yetkili yapamadı şahkanda bir tıkla hallettiler. biçok örneği daha var. beceremeyince kesinlikle olmaz demek çok yanlış. :kafa:

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araba yapılmak istenen işlemi desteklese de desteklemese de ,Servisler ellerindeki program ayar menüsünün verdiği izin  dışında hiçbir şey yapamıyor.Ticari anlamda da bu gayet normal.

Ben de aracıma viraj sisi açtırmak istiyorum ama servis de bu imkan yok.Yolum İstanbul a düşerse Şahkan a göstericem inşaallah.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;426916
Araba yapılmak istenen işlemi desteklese de desteklemese de ,Servisler ellerindeki program ayar menüsünün verdiği izin  dışında hiçbir şey yapamıyor.Ticari anlamda da bu gayet normal.

Ben de aracıma viraj sisi açtırmak istiyorum ama servis de bu imkan yok.Yolum İstanbul a düşerse Şahkan a göstericem inşaallah.

Bu özelliği yetkili serviste açtırdım..