škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arac muayene

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar, mayis sonunda arac muaye donemi gelmis gittim..

benim farlarin halini belki hatirlarsiniz cizik cizik cok kafaya takiyordum, iste muayenede bunlarin sorun yaptilar biraz, gorus mesafesi dusmus..
sinyaller artik sari degil beyaz yanip sonuyormus, degistirmek gerekli imis.. frenler iyi ancak el freni standartlar dahilinde kalsa da cok iyi degil.
aga, araca oturdu basiyor kaygan zeminde, fren yapiyor arac saga cekiyor:)
zorunlu donanimlar: ilkyardim cantasi, ucgen, halat, tup, fosforlu yelek,  rezerve lastik hepsi tamam gerci halat ve tup artik zorunlu degilmis..
Emisyon da standartlar olcusun de, yani sonuc olarak bu kadar negatif konussa da aga gecirdi muayeneden, ancak far ve sinyaller konusunda ozellikle bunlari degistirmemi istedi, yoksa zaten bu duruma ceza yersin dedi.. :sopa:

yani, aslinda hic korkmadan girdigim muayeneden gectim. Artik 2 sene kafam rahat.. Icimde de soyle bir dusunce olustu, eskiden araca cok onem veriyordum, her bakimini yetkili Skoda servsin de yaptiriyor dunya masraf yapiyordum.. Ancak, artik hic bunlarla ugrasmiyorum, ceza yeme pahasina da olsa, kislik lastiklerle hala takiliyorum, nerdeyse masraf ve bakim yapmiyorum ama aracta eskisi kadar sorun cikar miyor mu ne? :)) nerede o bir yag degisimine bile 150Eur (cca. 300 Lira)  odedigim gunler.. ohhh be!:) :rock1: