škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ufak Talihsizlik ve Bakım

Ziyaretçi · 57 · 16907

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun Hakan. Allah başka kazalardan belalardan korusun.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun Hakan. Ben eski Honda Civicime gözüm gibi bakardım,araç 2001 yeni kasa otm vitesti ve hatasızdı. Geçen sene babam orman bakanlığının o tarafta bir virajı alamayıp duvara vurdu ve araç pert oldu. Araç şu an aklıma bile gelmiyor ina ki. Babamı da hiç suçlamadım,sonuçta insanız ve hepimiz hata yapabiliriz. Sonuçta arabalarımız bizlere hizmet etmek için var. Altımızda paralansın ne yapalım canımızdan kıymetli mi...

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Hakanım geçmiş olsun dostum... Can'a geleceğine mala gelsin hakkaten... Allah beterinden korusun...

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;115263
Tekrar tekrar saolun var olun, Allah hepinizi korusun, dualarım sizlerle, çok şükür bir şey olmadı. Umarım daha kötüsü olmaz, kimselere yaşatmasın Rabbim.

Bugün köyden geldim, yollarda çalışma var rezalet, her yer servis yolu, zırt pırt karşı şeride geçiyorsunuz kum çakıl bi boy yollar.

Önümde 4 kişi giden bir Megane servis yoluna dönmedi kum yığınına daldı ve takla attı. Hemen durdum iki kız iki oğlanlar. Kemerleri takıktı araban çıkmalarına yardımcı oldum, kızlar şoktaydı falan gerçekten kötü bir durum, dalgınlık işte adam dalmış girmiş yok bir açıklaması.

İyi dedim akan kanayan kokan çıkan kırılan yok oturadurun ben gidiyom 1.5 litre suyu bıraktım :lol:

Geçmiş olsun Hakan...aynı olayı yakın bir zamanda bende yaşadım,Afyonun girişinde servis yolunu göremedim direk tarlaya..arkamdan iki araç daha daldı tarlaya.Allahtan bir şey olmadı.Sakin sakin gidiyordum birden takurtukur sesler meğer tarlaya girmişim:).Bu arada soğukkanlılığın için tebrik ediyorum.
Yeniden...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Saolun tesekkur ederim.

Ya Sahin abi yollar bizim memlekette felaket ya, gecen Madison'a gidiyoruz Azerilerin arabayla, yav dediler kardes sen anliyon bu isten sur madem, gitmis araba almislar ne surmeyi bilen var ne ehliyeti olan :D

Dedim e verin gidek bi tane Mercury 7 kisilik van, nasi yagmur var yolda bu Wisconsin cok nemli bi iklime sahip yagdi mi Allah bi yagdiriyor bardaktan bosanircasina... Yav yolun bi yerinde su birikmesi yok yav...  

Yanimdan bir Kenworth TIR yanasti hemen ote seride kactim koca kudretli bisey, meger yagmurdanda gorememisim seridin fazla disina cikmisim emniyet seridine tam duserken tirrrrrrttttttt diye beynimde hissettigim bi zangirti :D

Adamlar yol kenarlarina tirtik lokma koymuslar uyuyup cikma diye... Yolda su birikmiyor, ornegin iki seritli bi yol ters V seklinde, super ya bi cok sey, her yer adim basi hizinizi gosteren dijital ekranlarla falan dolu...

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakan o ters V şekli aslnda yapılması zorunludur ama  ülkemizde genellikle kendini mühendis sanan bilmediği işlere burunlarını sokan adamlar yüzünden o doğru şekilde yapılmaz aslna bakarsan yapılması hiç bir maliyet artışıda getirmez ama insanımız çok tembel yapmaktan kaçınır kazanç sayar.

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Ya o değilde Ankara'da SEÇİME YAKLAŞILIRKEN KONYA YOLU(Mevlana Bulvarı Gidişli Gelişli) komple kazınıp yeniden asfaltlandı...

Yolun eski halide gayet güzeldi, ayrıca yeni yaptıkları yol o kadar KÖTÜ ki, 100 ile giderken hoppidi hoppidi sallanıyorsunuz araç içinde... Ayrıca yol kenarlarında yada üstünde ne gider var ne birşey, hepsini geçtim ters V değil bizimkiler düz V şeklinde yapılmuş, yağdımı direk SEL olsun diye... Sonra birde utanmadan yazmış "YENİ ASFALTINIZ HAYIRLI OLSUN, İ.Melih Gökçek" diye... Allah benim cebini dolduranlardan razı olsun'dur aslında o hayırlı olsunun altında yatan mana...

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BerkerCELIK;132407
Ya o değilde Ankara'da SEÇİME YAKLAŞILIRKEN KONYA YOLU(Mevlana Bulvarı Gidişli Gelişli) komple kazınıp yeniden asfaltlandı...

Yolun eski halide gayet güzeldi, ayrıca yeni yaptıkları yol o kadar KÖTÜ ki, 100 ile giderken hoppidi hoppidi sallanıyorsunuz araç içinde... Ayrıca yol kenarlarında yada üstünde ne gider var ne birşey, hepsini geçtim ters V değil bizimkiler düz V şeklinde yapılmuş, yağdımı direk SEL olsun diye... Sonra birde utanmadan yazmış "YENİ ASFALTINIZ HAYIRLI OLSUN, İ.Melih Gökçek" diye... Allah benim cebini dolduranlardan razı olsun'dur aslında o hayırlı olsunun altında yatan mana...
aynen ankaraya geldiğim gün yarısı yapılmş yarısı kazılı duruyordu kazılmış kısımdan millet normal kısıma makas atmaya çalışarak ralli yapmaya çalışıyordu.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BerkerCELIK;132407

geçenlerde yolu görünce ne sövdüydüm 110 la giderken kütt sol şeritteki logar kapağına girdik kapakta yoldan bi 20-30 cm yukarda Allahtan sağımız boştuda bir kaza olmadı..