škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tampona sıkışan tilki :)

FF · 26 · 7004

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;114343
Dikkat etmek lazım!

:D :D
Bencede o haber yanlışdır,ama tabir var tilki gibi derler ya belirsiz bi hayvan :D
serçe ezmiştm bikeresnde dikiz aynasndan gördüm durmam anlamsz zaten baktığımda vıcık vıcık olmuştu :D
-------------------------------------------------

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;114270
Ulan sınırsız ehliyetsizler :D Dehşet saçmayın olum sen yolda adam gibi giderken arabasında bebe olan bi kadın gelse vursa sonra onlar ölse direk bebek katilisin babanızda yardım ve yatakçısı.

Hayat boyu araç sahibide yapanıda kurtulamaz ganım ganım gıvranırsınız adam olun lan :D

böyle bir suçlamayı kabul etmiyorum :bnn::bnn:

abi sürdüğüm yer bildiğin dağ başı yani şehir içinde çok nadir sürerim :) birde abi öyle eşşek kadar olup sonra arabayı kaçırıp zarıl zarıl basarak öğrenmedik :) 6 yaşında kucakta başladım 8 yaşında yani 2. sınıfa giderken tek başıma sürmeye başladım 6.sınıfada gelince artık arabayı alıp gidiyodum :D

öyle basıyok ediyokta abi yoluna yordamına göre :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bana ne la ister kabul ister etme, hayat bu her şey olabilir bana girip çıkan bişi yok.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;114540
Bana ne la ister kabul ister etme, hayat bu her şey olabilir bana girip çıkan bişi yok.

yanlış anladın be abi :) onu şakasına diyorum yoksa bir büyüğümün lafını her zaman dikkate alırım...  

ama bu trafik işinde hiçbir zaman kendine fazla güvenmemek lazım :ok:

06lkn66

• Ziyaretçi
abi bakma 130u yaptığım yolun fotosunu çeksem bomboş yol şehir içinde taş çatlasın 100 daha fazla basamam ayağım gitmiyo ehliyetsiz ehliyetsiz:D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;114948
abi bakma 130u yaptığım yolun fotosunu çeksem bomboş yol şehir içinde taş çatlasın 100 daha fazla basamam ayağım gitmiyo ehliyetsiz ehliyetsiz:D

topraam hakan abi beni yanlış anladı :( sanki umursamaz,takmaz veya çok bilmiş gibi anlaşıldım,tamamen yanlış anlaşılmaaa :D :D

benim demek istediğim,ehliyetsiz araba sürmeye karşı değilim hiçbir zamanda karşı olmayacağım :)

kaç tane tanıdığım var,oğlan 18 yıl arabanın a sını bilmiyor 1 ayda hani ehliyet alırken öğreniyor ama nasıl öğrenme? sonra ehliyeti alıp trafiğe çıkıyolar yazık günah ya milletin canıyla oynuyorlar oğlan 1 ay önce sürmeyi öğrenmiş şimdi basıyor daha fren tutmasa nasıl durduracağını bilmiyor,motor freninde haberi bile yok :sopa:

kadın milletide öyle,şunu bilir şunu şöylerim kadınlarda araba sürme kabiliyeti yok tabi bazıları var sözüm onlara değil ama trafikte bir kadın sürücü kendini nasıl belli ediyor ya :D

ben mesela çok küçüklükten öğrendim sürmeyi ha trafiğe çıkıyormuyum,çok çok nadir çıkarım onun dışında yazlık evin oralarda fink atarım :++:

örn:yazlık evdeki komşumuz oğlu 18 yaşında,ehliyet aldı daha 3 ay öncesine kadar oğluna arabayı vermezdi,güvenemiyordu bana gözü kapalı verirdi git bakkaldan şunu şunu al diye çünkü oğlu 18 yaşında öğrendi araba sürmeyi daha doğrusu ehliyet almaya 20 gün falan kala öğrendi babası hala güvenemez bana verir bende artık dedim kocaman adam oldu artık verinde sürsün öğrensin diye :)

bacımada öğretiyorum şimdi 5.sınıfa gidiyor baktım arabayı kaldıramıyor dedim bunu bıraksam anca 18 yaşında öğrenir öğrenir öğrenmezde varır ehliyet alır sonra trafiği alt üst eder :D şimdi ona öğretiyorum biraz sinir hastası olmam an meselesi ama ne yapalım :++: kaç kere tarlaya sokuyodu arabayı :D :D inş öyle bi öğretecemki yolda yağ gibi akacak kimseyi sinir etmeyecek,trafiği yavaşlatmayacak,önüne pat diye birşey çıkınca heyecan yapmayacak :)

demem odurki ehliyet alana kadar beklemek çok çok yanlış eğer imkan varsa polisin olmadığı yerde verilip sürdürülmeli :ok:
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2010, 17:59:56 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün İkitelliye giderken trafik bayağı sıkışıktı.
Yolda bir yavru kedi ezmişler,hayvan can çekişiyordu.
Naısl zıplıyordu,yerdne yere vuruyordu kendini:(
Acayip kötü bir manzaraydı:(

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ehliyet olayina girilmis yorum yapmadan edemiyecegim, ehliyetsiz adamlar var daha iyi kullaniyor deniliyor!
Ehliyet zaten arabayi kullanmiyor, trafigi biliyorsun demek.. Zaten ehliyetliler de bilmiyor ya hos TR'de.. Ana yol, tali yok, sol serit ihlali, yagmurda far yakmamak, karsidan arac gelirken uzunlari kapamamak gibi durumlar, tabelalar,  bunlarin hicbirini bilmiyor %93 turk suruculer.. Arac kullanmayi: araci kaldirayim, kirmizi yesil isigi da bileyim yeter sanmak ile olmuyor bu is..
Formula1 icin Turkiye'ye geldim, arkadas 10 yilllik ehliyetli, araba kullanmayi bilmiyor, otomatik vites (bayan araci) kullaniyor, onu da gectim, hicbir tabelayi bilmiyor.. Kavsakta neden burada durmuyorsun sen taliden cikiyorsun diyorum, oo neden diyor, bir diger kavsakta ana yolda iken taliden gelen icin duruyor.. bircok ornek var.. off cahillik off.... Eger Turkiye Avrupa Birligine girer bu suruculer! de AB icin de arac kullanmaya baslarlarsa yarisi kazalar da ölur, diger kisminin cezalari ile de devletler koseyi doner..

Ehliyet arabayi kullanmayi bilmek icin degil, trafigi bilmek icin gerekli.. Trafigi bilmeyen kisi de sofor degildir zaten!..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;112914
Helal olsun, zarar vermeden çıkarmışlar garibanı...Duyarlı insanın gözünü seveyim...
:ok::+1::+1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: alpko;114964
...Kavsakta neden burada durmuyorsun sen taliden cikiyorsun diyorum, oo neden diyor, bir diger kavsakta ana yolda iken taliden gelen icin duruyor...
Taliden gelen ve onun gibi "ooo" diyenler olduğunu bildiği için anayolda giderken durup yol veriyor. Misâl Almanya' da Türkler tüm yeşil ışıklarda duruyorlar, niye? Çünkü onun gibi kırmızıda geçebilecek bir Türk olabileceğini hesaplıyorlar.:wnk: