škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Eco moduna geçmiyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hunter123

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Hayırlı kandiller dilerim.
2021 A8 aracımda bugün şu sorunu yaşadım. İlk çalışmadan ilk 2-3 dk. zaman diliminde araç her zamanki gibi ayağımı gazdan çektiğimde eco moduna geçiyor. Ama ilerleyen zamanlarda araç eco moduna geçmiyor. Akşam eve dönüşte de aynı durum gerçekleşti. Klima kapalı. Hız sabitleyici kapalı. Start stop aktif. Araç motor sıcaklığı normal sıcaklığına ulaştığında dahi eco moduna geçmedi. Ama ilk 2-3 dk motor soğuk iken dahi eco çalışıyor. Ama daha sonraki 15 dk lık zaman diliminde eco çalışmıyor. Teşekkürler
İyi akşamlar

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Uzun mesafe 1-2 sürüş ve etkili birkaç fren sonrasında devreye girebilir, zira sıkı fren yapmadıkça şarj olayı zayıf kalıyor ve eco moda geçmiyor, İngiliz Skoda forumunda okudum benzer sıkıntıyı. Buna rağmen düzelmezse akünüzü ölçtürün

Çevrimdışı hunter123

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tamamdır. Teşekkürler

Uzun mesafe 1-2 sürüş ve etkili birkaç fren sonrasında devreye girebilir, zira sıkı fren yapmadıkça şarj olayı zayıf kalıyor ve eco moda geçmiyor, İngiliz Skoda forumunda okudum benzer sıkıntıyı. Buna rağmen düzelmezse akünüzü ölçtürün

Çevrimdışı hunter123

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tekrar merhabalar. Araçta yine belli bir süre sonra eco moduna geçmeme sıkıntısı başlamıştı. Servise götürdüğümde bu sorundan dolayı yeni bir yazılım yapıldığını ve yüklenmesi gerektiği belirtilerek yazılım yüklendi. Akabinde yaptığım kontrollerde araç gayet güzel çalıştığını gördüm. Yağcı sevisinden Görkem Bey'e ilgi alakasından dolayı teşekkürlerimi ilettim. Selamlar