škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

30000 bakımı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Oktaviacı25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2021 oktavia 30000 bakımı geldi. Fiyat araştırıyorum.Acaba 2.bakımda neler değişiyor bilgisi olan var mı

Çevrimdışı Özkan Demir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba herkese. Octavia 1.0 Premium 30 bin bakımı için birkaç farklı servis ile görüştüm. Standart bakım paketi için 4700 TL ile 5300 TL arası fiyat verdiler. (Mersin Kavi - Konya Konmar - Adana Aykan)

Yağ
Yağ filtresi
Hava filtresi
Polen filtresi
Karter tapası
Karter contası
Cam suyu
Genel kontroller

Yakın zamanda bakım yaptıran var mı acaba?

Ayrıca son zamanlarda aracı stop ettiğimde P moduna alırken şiddetli bir şekilde tak diye bir ses geliyor. Her zaman olmuyor ama olunca korkutuyor açıkçası. Servis danışmanı o sesin 48 kW bataryanın kapanma sesi olduğunu söylese de 2 yıldır böyle bir ses duymuyordum. Benzer durumu yaşayan varsa bilgi verebilir mi? 

Çevrimdışı Burakbey

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu durumu bende yaşıyorum arada şanzımana yük biniyor hissiyatı yaratıyor tekrar n moduna alıp el frenini çektiğimde ses kesiliyor şehir içi kullandığım zamanlarda bu ses daha da çok ortaya çıkıyor. Fiyat olarak doğru söylemişler daha yeni 90.000 bakımı için aradım ve bana 6.500 civarı bir teklifte bulundular polen filtresi fren hidrolik yağı vs. normal rutin bakımdan biraz daha masraflısı sanırım hayırlısı diyelim.