škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2021 Octavia Fren Islık Sesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dadas25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar

2021 model 20 bin km Octavia aracımı alırken eksper arka balataların yarım olduğunu ve ses yaptığını söyledi. Servise götürdüm onlarda bir sorun olmadığını 10 bin daha gideceğini söyledi. Ses içinde toz birikmiş olabilir dediler. Frenleme sırasında ıslık sesi var ve balata spreyi in çare olabileceğini söylediler. Deneyip bakıcam ama çözüm olmazsa ne yapmalıyım bu spreyin zararı olurmu tam nereye sıkmalıyım?

Teşekkür ederim

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Merhabalar

2021 model 20 bin km Octavia aracımı alırken eksper arka balataların yarım olduğunu ve ses yaptığını söyledi. Servise götürdüm onlarda bir sorun olmadığını 10 bin daha gideceğini söyledi. Ses içinde toz birikmiş olabilir dediler. Frenleme sırasında ıslık sesi var ve balata spreyi in çare olabileceğini söylediler. Deneyip bakıcam ama çözüm olmazsa ne yapmalıyım bu spreyin zararı olurmu tam nereye sıkmalıyım?

Teşekkür ederim
.   Arka balataların 20 bin km de ses yapması normal bır durum değil, orjınal balata  ses yapmaz yanlış hatırlamıyorsam ben 45 binde değişmiştim.Aracın garantisi varsa balata değişimini tavsıye ederim

Çevrimdışı dadas25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Balata değişimi garantiden yapılıyormu ? Çünkü servis balataların normal olduğunu söyledi.