škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2020 1.6tdi DSG Geri Vites vuruntu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet123

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2020 1.6tdi dsg geri vitese takınca vuruntu oluyor. d den r ye takınca oluyor. Şanzımana yük bindirmem frene tam basarım tam dururum ama bazen d den r ye atınca bi külteme oluyor ve kasayı hafif sarsıyor. Her zaman olmuyor. Başına gelen varmı

Hocam aynı sorun benim 2019 Audi A3 aracımda da var. Sanzımanlarımız da aynı diye tahmin ediyorum. DQ200 denilen 7 ileri kuru kavrama. Yok şanzımana yük bindirme, yok N ye al sonra P bilmem ne.. hepsine uygun kullanıyorum. Kendim 30 yıllık ağır vasıta uzun yol şoförüyüm. Bunun kullanıcı ile alakası yok. Bu sorun arabada o net. Arabanın garantisi bitene kadar serviste uğraştılar ama sonra sallayıp geçtiler beni. Park yaparken P ye veya R ye alınca pat küt vuruyor şanzıman. Ne yapacağımı bilmiyorum aşırı canım sıkılıyor moralim bozuluyor bu olaya. Hiçbir yerde çözümü yok yada bilinmiyor..

Çevrimdışı Mehmet123

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2020 1.6tdi dsg geri vitese takınca vuruntu oluyor. d den r ye takınca oluyor. Şanzımana yük bindirmem frene tam basarım tam dururum ama bazen d den r ye atınca bi külteme oluyor ve kasayı hafif sarsıyor. Her zaman olmuyor. Başına gelen varmı

Üstat sorun çözüldü mü? Ne durumdasın şuan. Bende de birebir aynı sorun var. 2019 model 7 ileri DSG

Çevrimdışı ugurcvs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhalar zdf şanzıman başakşehir de memnun kalıcaksınız ekip profosyonel ikitelli esenler sanayi sitesi 3 bolk no 3 başakşehir/istanbul
Cvs5353