škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

EKRAN CARPLAY-ANDROİD CARVİEW AI KUTUSU - ANDROİD BOX

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MesutBulut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Skoda Scala aracımın ekranında carplay ve android oto işlevsiz ve sadece harita, telefon görüşmesi gibi özellikleri bulunmaktadır.
Uzun araştırmalarım sonucunda Andorid Carplay AI Kutusu çözüm olabileceğini öğrendim ve almaya karar verdim.
Bu ürün Türkiye'de 8 ila 10 bin TL arasında değişmektedir. Aliexpress.com adresinden sipariş verdim.
Vergisiyle birlikte 2.200 TL ücret ödedim. 4 GB Ram-64 GB Hafıza Sim Kartsız, özellikli olanı satın aldım. 7 Gün içinde teslim edildi.
Şuanda aktif kullanmaktayım. Videoları, youtube, netflix, yandex ve çoğu android uygulamasını çalıştırıyor.
Ürünün çalışması için mutlaka araçta carplay olmak zorundadır. 10 cm'lik kablosu ile çok kolay bağlanıp kurulumu yapabilirsiniz.
Dezavantajları da vardır. Aracı çalıştırdığınızda 20-25 saniye gibi bir bekleme yapıyor. Tablet açılışı gibi düşünebilirsiniz.
Cihaz tüm carplay olan araçlarda çalışır.

Ürünün satın alma linkini aşağıda paylaşıyorum. Kendi çektiğim fotoğraflarıda ekliyorum.
https://tr.aliexpress.com/item/1005004921186307.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.21ef3d122PnDPh&gatewayAdapt=glo2tur