škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Ambition Paketi Dopdolu Pakete Çevirmek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı imertug

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hepinize merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim ve 2015 fabia  ambition aracıma yaptığım bi kaç fikir oluşturacak özellikleri paylaşayım dedim.

Araca yapılanlar sırasıyla;

Color paket çift renk uygulaması
17” çelik jant 205 lastik
64 Renk araca özel ambiyans uygulaması
Bi-led Xenon farlar
Harman / Kardon ses sistemi
Fonksiyonel deri direksiyon spor model
Yeni led stoplar
Full led ampüller, sinyal, geri vites vs.
Otomatik yağmur sensörü
Otomatik far sensörü (coming home - leaving home)
Monte Carlo difüzör
Yan marşpiyel
Komple beyaz iç aydınlatma rengi
Adaptif dönüşe duyarlı sis lambaları
Metal krom pedallar ve ayak dayama
Cruise control
Ön arka orjinal park pilot (18 temmuzda yapılacak)

https://resimyukle.io/g/xPgneNZZ82

Sormak istediğiniz sorular varsa memnuniyetle yardımcı olmak isterim.

« Son Düzenleme: 28 Haziran 2022, 01:14:54 Gönderen: imertug »

Çevrimdışı RDerin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun güle güle kullanın güzel olmuş. Bu işlemleri nerede yaptırdınız? yetkili servis mi yoksa başka bir yere mi? Bir de bunların maaliyeti nedir acaba öğrenebilir miyiz? fikir vermesi açısından. sanırım bu şartlarda iyi bir meblağ tutmuştur diye düşünüyorum. Teşekkürler paylaşım için, iyi günler dilerim.

Çevrimdışı imertug

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun güle güle kullanın güzel olmuş. Bu işlemleri nerede yaptırdınız? yetkili servis mi yoksa başka bir yere mi? Bir de bunların maaliyeti nedir acaba öğrenebilir miyiz? fikir vermesi açısından. sanırım bu şartlarda iyi bir meblağ tutmuştur diye düşünüyorum. Teşekkürler paylaşım için, iyi günler dilerim.
Merhaba teşekkür ederim. İşlemler serviste değil, farklı farklı yerlerde yapıldı, ortalama tüm işlemlerin maliyeti aşşağı yukarı  38 40 bin ₺ gibi tuttu. Henüz düşünüp de yaptırmadığım şeyler de var fiyat zamanla yükselecek diye düşünüyorum  :)
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2022, 01:16:03 Gönderen: imertug »

Çevrimdışı chillinvader

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, Ben de 2017 fabia 3 e arka stopların makyajlı led stoplarla değiştirilmesi işlemi geri  görüş kamerası ve ön park sensörü gibi şeyler yaptırmak istiyorum. ek olarak öndeki halojen mercekli farlarda led ampul taktırmak istiyorum ama ayrı ayrı fiyatları nedir servis yapar mı siz servis yapmadığı için mi dışarda yaptırdınız yoksa  pahalıya geldiği için mi? yardımcı olup bilgilendirebilirseniz çok sevinirim özellikle led stop ve led ampul konusunun fiyatını merak ediyorum ve resim görünmüyor :(