škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2018 Fabia Bakım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kjaer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar arkadaşlar, yakın zamanda 2018 fabia 1.0 dsg araç aldım. Aracı aldığım kişinin servis formlarını incelediğimde 51.000 de fren balataları değişmiş, Haziran 2021 de ise (54000km) sıvı Kemal bakımı ve bujiler değişmiş. Araç şuan 60.500km de haziran gibi bakım yaptırmayı düşünüyorum. Bu yapılanlar dışında 60.000 bakımında sıvı filtre dışında ne gibi masraflar çıkabilir ? Ortalama masraf ne kadar tutar.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Merhabalar arkadaşlar, yakın zamanda 2018 fabia 1.0 dsg araç aldım. Aracı aldığım kişinin servis formlarını incelediğimde 51.000 de fren balataları değişmiş, Haziran 2021 de ise (54000km) sıvı Kemal bakımı ve bujiler değişmiş. Araç şuan 60.500km de haziran gibi bakım yaptırmayı düşünüyorum. Bu yapılanlar dışında 60.000 bakımında sıvı filtre dışında ne gibi masraflar çıkabilir ? Ortalama masraf ne kadar tutar.

Hayırlı olsun

Aklıma disklerin kalınlığı geldi, mevcut kayışların durumu, keza fren hidroliği ve soğutma sıvısının durumu da gözden geçirilebilir. DSG dişli kutusunu yağ bakım aralığından emin olamadım şu an.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Genel bakımlar da şu an 2500 civarında tutuyor maleseff