škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kamiq Elite ön park sensörü Hk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kyzmurat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda kamiq Elite paket için ön Park Sensör Seti / Ön Destekli / Kamiq almak istiyorum. Aracımda elektronik park freni yok.

Ender elektronik sitesinde "Aracınız 20 km hızın altında öne veya geriye giderken dikkatinizden kaçan bir nesne olduğundan 5 cm kala ani freni kendi yapar." yazıyor.

Bu açıklama elektronik park freni olmayan benim normal el freni olan kamiq Elite  aracım için de geçerli mi?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Manevra frenini el freni vasıtasıyla yapmıyor araç, onunla yapsa sesi gelirdi, zira bariz bir sesi var kolayca ayırt edilen. Park ederken hızlı girince devreye giriyor, zınk diye duruyor araba duvara çarpmış gibi.

Ama yine de emin olmak için serviste bir ustaya sormanız iyi olur.

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Skoda kamiq Elite paket için ön Park Sensör Seti / Ön Destekli / Kamiq almak istiyorum. Aracımda elektronik park freni yok.

Ender elektronik sitesinde "Aracınız 20 km hızın altında öne veya geriye giderken dikkatinizden kaçan bir nesne olduğundan 5 cm kala ani freni kendi yapar." yazıyor.

Bu açıklama elektronik park freni olmayan benim normal el freni olan kamiq Elite  aracım için de geçerli mi?
Merhaba. Benim Premium paket aracımda da elektronik park freni olmamasına rağmen ön ve arka park sensörü dediğiniz gibi 5cm kala otomatik manevra freni yapıyor. ve araç sert bir şekilde duruyor.  Yani sonuç olarak burada  sistem el frenini değil de normal frenleri kullanıyor olmalı kanaatimce.     

Çevrimdışı kyzmurat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün kamiq Elite pakette denedim. Arka park sensörü 5-10 cm kala kendisi fren yaptı.

Kamiq elite pakette ön park sensörü yok. Yetkili servis ile görüştüm. Ön park sensörü yok dediler. Ender elektronikte veya dışarıdan bir yerde taktırsak garanti iptal olur mu?

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün kamiq Elite pakette denedim. Arka park sensörü 5-10 cm kala kendisi fren yaptı.

Kamiq elite pakette ön park sensörü yok. Yetkili servis ile görüştüm. Ön park sensörü yok dediler. Ender elektronikte veya dışarıdan bir yerde taktırsak garanti iptal olur mu?

Ender elektronik gibi işini iyi yapan yerlerde taktırabilirsiniz.  Aracın komple Garantisini etkilemez.  Sadece park sesnsörü ile ilgili bir sorunda yetkili servis garanti vermez. Ender elektronik garanti konusunda sizi bilgilendirir zaten.