škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

VRS Bodykit, Gizli Özellikler, Donanım Olarak Eklenebilecekler?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı brkyc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, instagram bir iki kişi gördüm araca vrs görünüm sağlamışlar. Ön-Arka Tampon marşpiyel ekleyerek orjinal vrs görünüme geçiyorlar. Ekstradan elektrikli bagaj, hayalet göstergede kadran değişimi, gizli özellikler, geri görüş kamerasi gibi şeyleri yaptıranlar var mı?

Çevrimdışı zapachit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, A8 kasalara henuz aliskin degilim ama CP (Component Protection yani Komponent Korumasi) eski kasalardaki gibi kaldirilamiyor sadece bayi uzerinden token sistemi ile kaldirildigini duydum ve bu yuzden infotaiment sistemi, hayalet gosterge degisimi gibi islemlerin bulundugum cografyada (Rusya) henuz yapilamadigini biliyorum. Bildigim kadari ile ETKA uzerinden de kontrol ettigim kadari ile VRS tamponlari orjinal tampon uzerine ek olarak degil tamamen farkli bir kod ile geliyor + camurluk davlumbazlari da degisiyor (A7 kasalarda boyle). Hayalet ekrandaki gostergelerin degisimi de ODIS engineering yazilimi uzerinden yapliacagini tahmin ediyorum. Elektrikli bagaj icin de teorik olarak mumkun olacagini tahmin ediyorum, bu da yine ayni yazilim uzerinden aktive edilebilinir. Yeni rapid'e aktif yon cizgili geri gorus kamerasi takildigini gordum bundan dolayi A8 kasa Octavia'lara da sorunsuz takilabilecegini dusunuyorum.