škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ekran kararması

mstalay · 11 · 14050

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mstalay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar ,
Bugün hiç bir sıkıntı yokken bir anda bolero ekran karardı , başına gelen oldu mu yada ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim , kolay gelsin .

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç heyecan yapmayın. Aklınıza olumsuz bir durum gelmesin. Dert edecek bir durum değil. Benim aracımda oldu. Bir kaç arkadaşta daha oldu. Tam servise götürmeye karar vermiştim ki 15 dakika içinde ekran yeniden geldi. Yoğun bir elektronik sisteme sahip bu araçlarda mutlaka böyle geçici sorunlar oluyor. Daha önceki aracımda da farklı sorunlar vardı. Hepsini sadece bir kere çıkartıyor sonra bir daha olmuyordu...

Çevrimdışı ipek_ali

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selam
Bende de bir kere oldu. Bi stop edip çalıştırdım geldi.
Syg

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Power tuşuna 30 sn kadar basılı tutun cihaz tamamen kapanıcak ve yeniden başlayacaktır.

Çevrimdışı cello123

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim başımada geldi.Stop etmeme rağmen düzelmedi üstelik 30 dk lık sürüş ten sonra bile düzelmedi sonra stop edip aracı kitledim öyle düzeldi

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gunese karsi koyduysaniz .belli sure aonra duzelir

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de oldu ve ekran güneşte kalmıştı bir süre sonra düzeldi.

Çevrimdışı ümit42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 aracımın aldığımdan beri ara ara ekranın kararıp görüntünün kaybolması ve bazende çizgi oluşmakta idi. Aldığımdan beri yani 2 yıldır 3-5 kere anca oldu. her servise gittiğimde   bunu sorarak arıza olarak belirtmiştim. geçen hafta 2. yıl bakımına gittiğimde garantiye 1 hafta vardı . tekrar ekran arızası olarak ve vites topuzu kromajındada ufak bir kalkma arızası olarak bildirimde bulundum. Vitesi garantiden değiştirdiler. ekranada güncelleme yapılacağı söylendi. Her geldiğimde güncelleme yapıyorsunuz 2 hafta önce yine güncelleme yapıldı filan deyip biraz bastırınca . servis ekranın inceleneğini söyleyerek aracı incelemeye aldılar ve ekran beyninde arıza olduğu söylenerek 5-6 bin liralık ücretinin garantiden karşılacağı söylenerek değiştirildi. Torpido içerisinde sd okuyucunun arkasındamı içerisindemidir ne. şimdiye kadar hep güncelleme diye bizimi oyaladılar anlamadım.

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Garanti kapsamında değişen parçaların maliyetini distribütör karşılıyor. Sonra onlar da üreticiye gönderiyorlar ama vergilendirmeden dolayı distribütörün de bir maddi kaybı oluyor. Üretici gerçekten bozuk olmayan bir parça garanti kapsamında değiştirilirse distribütör'e ceza kesiyor, distribütör de servise ceza kesiyor. Bu şekilde gittiği için de servisler garanki kapsamında parça değişimi için bir miktar diretiyorlar.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün benim aracımda da oldu. ekran bir anda karardı. 2016 yılından bu yana hiç olmamıştı, Ankarada bugün hava çok sıcaktı sanırım ondan oldu. bir saat park ettikten sonra tekrar çalıştırdığımda düzelmişti.