škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

polisaj makinası önerisi hangisi alınabilir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cok profesyonel olmayan iş gorecek f/p denilebilecek hangimarka onerirsiniz neye dikkat etmek gerekir ? Fiyat olarak 250-350 TL bandında ne alınabilir ? Max extra, Maxstar , Attlas ,Anadolu strong , deko, pro jcb plus,bulldozer, grazier, gator, impact power, bohrer, staxx power , banco, italy style , assur pro, rowermax, jetta powertools, procat plus, leopard , darweek gibi markalar bu fiyat aralıklarında bilinen sitelerde...Acıkcası arada  kendi aracıma yapacagım pasta cila işlemleri için uygun bir makina arıyorum. bilinen ikinci el sitesinde de dewalt ve makita gibi makinaların replikaları satılıyor bu fiyatlara ama kararsız kaldım ne onerirsiniz ?

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer polisaj işine yeni başlayacaksan ucuz ve giriş seviyesi bir makina ile çok başarılı olamayabilirsin. Hatta amatör makinalar ile ciddi hare sorunu da yaşayabilirsin.
Önerim, en düşük Einhell 1100 gibi modeller ile başlamak olacaktır. Bu cihaz ile, hazim göstererek başarılı işler yapılabilir.
Biraz daha araştırma yapmanı ve öneri videosu izlemeni öneririm.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer polisaj işine yeni başlayacaksan ucuz ve giriş seviyesi bir makina ile çok başarılı olamayabilirsin. Hatta amatör makinalar ile ciddi hare sorunu da yaşayabilirsin.
Önerim, en düşük Einhell 1100 gibi modeller ile başlamak olacaktır. Bu cihaz ile, hazim göstererek başarılı işler yapılabilir.
Biraz daha araştırma yapmanı ve öneri videosu izlemeni öneririm.

Surekli ugrasacagım bir alan degil acıkcası aracıma arada pasta cila işlemi için almak istiyorum daha onceleri bira ugrasıyordum elle yapmaktan iyidir diye dusunuyorum o yuzden cokda para vermek istemiyorum aracım gumus gri yine harelenme yapar mı bu attlas vs tarzı makinalarla ?

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Surekli ugrasacagım bir alan degil acıkcası aracıma arada pasta cila işlemi için almak istiyorum daha onceleri bira ugrasıyordum elle yapmaktan iyidir diye dusunuyorum o yuzden cokda para vermek istemiyorum aracım gumus gri yine harelenme yapar mı bu attlas vs tarzı makinalarla ?

Attlas Att1200 işini görür.