škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel

jacckal · 180 · 46169

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Arka sisler tek taraftan mı yanıyor? yoksa benim sislerden biri mi bozuk ?

Hep tek yanar, soldaki

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende her iki tarafta da ampul olmasına rağmen sadece şoför taraf yanıyor. Vag-com'la ayarı olabilir, bir ara kurcaladım her ikisini aktif etmek için halledemediydim. Yeni trafik standartlarına göre fren lambalarından ayırt etmek için bu şekilde yapılıyor.

Çevrimdışı mrteknc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, Torpido kapağıyla alakalı sıkıntı yaşayan var mı? Malum torpidoyu açma kilidi sol tarafta, kapatırken de aynı şekilde sol taraftan ittirerek kapatırken sağ taraftaki kilit oturmuyor. Sağ taraftan da ittirmem gerekiyor tam kapanması için. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mıdır?

Çevrimdışı mrteknc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracı alalı 2 ay oldu. Bugün gündüz farı uyarısı verdi. Şu an sağ taraf yanmıyor. Bayii ücretsiz yapar mı?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı alalı 2 ay oldu. Bugün gündüz farı uyarısı verdi. Şu an sağ taraf yanmıyor. Bayii ücretsiz yapar mı?

Elbette garantiden hallederler

Çevrimdışı BOZKURT06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arka kapılar için perde yaptırmak istiyorum serviste makam perdesi taktırabilir miyiz?

Arkadaşta A180AMG var 1.5 dizel otomatik. Sizce yarışı kim kazanır. Benim araç 1.0

Çevrimdışı discoveryistanbul@gmail.c

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Belki komik olacak ama bugün fark ettim ki ön kısımda çakmaklık yokmuş  :D Bagajda var ama ön tarafta göremeyince şaşırdım. Bazen araç içi süpürgeyle paspas altlarını temizlemek iyi oluyordu. Şimdi bagajdan ön tarafa uzanmayacak kablo. Önerisi olan var mı?

benim araçta,,bagajdaki 12V soketi çalışmıyor,, deneyin bi,, belki sizin de çalışmıyordur? bilgilendirirseniz sevinirim,

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Benim araçtan da ses gelmeye başladı. Beni coknrahatsiz etti. Servisi aradım servis gel dedi parça değiştirmesi gerekiyormuş yeni oktavyalar da bu sorun varmış teste gittik 3-4 gün sonra da parça değişeceğini söylediler garanti kapsamında değişecekmiş
bagajdaki sağ sol plastik bölge ayıracından geliyor gibi bi ses geliyor,, bu o sesmidir?

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hem kablolu hem de kablosuz Apple Carplay ve Android Auto çalışıyor sıkıntı yok ama şöyle bir izlenimim mevcut, hayalet göstergede Android Auto üzerinden Google Haritaların rotası görünüyor (mesela 100mt sonra sağa dönüş Ok işareti gibi) , fakat Apple Carplay ile Google haritalar kullanırken Hayalet gösterge güzergah bilgisini göstermiyor. Bu özellik sadece Android telefonlara özel olabilir mi?

Tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirm.

kablosuz kullandığımda telefon şarjı hiçç dayanmıyor,, typ-c den usb ye çevirici aldım, şarj ederken o aparat çok felaket ısınma yaptı,, typs den telefona direk kablo şarj aldım,, ısınma yok

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Type C çıkışa standart USB takmak için "ee-un930bwegww" kodlu üründen kullanıyorum. Hem flash bellek hemde telefon kablolarını destekliyor.

Samsung yetkili bayilerden yada internetten alabilirsiniz. Samsung bayiden 70₺ civarı.
baseus marka dönüştürücü kullandım,, şarj ederken felaket ısındı aparat,, ısınma yapıp yapmadığına dikkat ediniz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Vw sitesindeki tanımı aynen şu şekilde;

"Manevra Frenleme Fonksiyonu
Manevra Frenleme Fonksiyonu, ön ve arka park sensörü bulunan modellerde park manevrası esnasında oluşabilecek hasarların önüne geçilmesini sağlar.

Geriye doğru yapılan manevralarda 1,5 km/s ile 10 km/s hız aralığında, öne doğru yapılan manevralarda ise 2,5 km/s ile 10 km/s arasında devrede olan sistem herhangi bir engel algıladığında otomatik olarak aracı durdurur.

Sistemin devreye girmesi için ayrıca sürücü emniyet kemerinin takılı olması gerekmektedir.

Manevra Frenleme Fonksiyonu, Bilgi ve Eğlence Sistemi ekranındaki araç ayarları menüsünden istenildiğinde devre dışı bırakılabilir."

emniyet kemeri takılı değilken de fren yaptığına şahit oldum,,

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar,

Ben de Mart sonunda 1.0 Premium modelini aldım. 1000 km oldu, şimdilik bir problem yaşamadım.

Şunu merak ediyorum. Bir kaç farklı bayide araçlar üzerinde farklı lastikler görmüştüm. Benim aldığımın üzerinde Pirelli Cinturato P7 205/55 R17 91V bulunuyor.  Sizlerde durum nasıl arkadaşlar?
goodyear ile verildi,,

Çevrimdışı Özkan Demir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Skoda'nın dizel modellerinde motor muhafaza kapağı oluyordu. Şimdiki benzinli modellerde motor muhafaza kapağı yok. Eskiden benzinli araç kullanmadım. Yeni Octavia'da olmaması normal mi yoksa başka 1.5 motorda var mı? Benim araç 1.0 premium.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Skoda'nın dizel modellerinde motor muhafaza kapağı oluyordu. Şimdiki benzinli modellerde motor muhafaza kapağı yok. Eskiden benzinli araç kullanmadım. Yeni Octavia'da olmaması normal mi yoksa başka 1.5 motorda var mı? Benim araç 1.0 premium.

1.0 Skoda'larda kapak hiç görmedim, Karoq'ta da yok

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Superb dizel ve benzinli versiyonlarda kapak var.Octavya da olmamasına şaşırdım. Maliyeti yüksek olan ürün değil...