škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Prestige ve L&K

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Prestige ve L&K donanımları gören,bilen varmı? Numunede olsa bu donanımlar ülkemize gelir mi,gelirse nerede uçar acaba?

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
bir kaç L&K görmüşlüğüm var Ankara'da, ama 2021 model midir bilmiyorum tabi. ve yolda gördüm dediğiniz bayii ise ondan da bi haberin :)

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
forumdan hiç yeni octavia alan olmadımı acaba, hiç yeni konu açan olmuyor hayırdır inşallah!!!???
bu araçdan almış olan hiç kimse yok mu! premium donanım nasıl?hadi L&K donanım çok uçuk fiyatlarda olabileceği için farklı araç tercihine itebilir tüketiciyi de style ve prestige donanımlar gelicek olursa tercih edilebilir bir araç olabilecek mi octavia?!!!
yani dolu octavia mı yoksa boş fiyat olarak eş değer üst segment sıfır yada 2. el araçlarmı tercih edilmeli?
sahibi olan varsa lütfen araçları ile ilgili deneyimlerini enine boyuna paylaşsın lütfen...
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2021, 17:15:11 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Özgür Şahin;659158
bir kaç L&K görmüşlüğüm var Ankara'da, ama 2021 model midir bilmiyorum tabi. ve yolda gördüm dediğiniz bayii ise ondan da bi haberin :)
henüz türkiye'ye premium donanım üstü a8 girmedi tabi yabancı plakalı dışardan gelme araç değilse.
hoş bu vergiler oldukça bundan sonra hiç bir aracın dolusunun geleceğinide sanmıyorum ya yine de kusur belki de bendedir diyorum...

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yaklaşık 10 gün önce Yeni Octavia aldım. 1.0 premium standart donanım. Bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emq19;659218
Yaklaşık 10 gün önce Yeni Octavia aldım. 1.0 premium standart donanım. Bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Araçla ilgili deneyimlerini,özelliklerini,premium paketin eski octavia'nın hangi donanım paketine emsal olduğunu,eksik yada fazlalıklarının neler olduğunu,rakipleri ile mukayese farkları ve tercih edilebilirlikleri vede kişisel aklına gelen herşeyi paylaş sen fiyat ve maliyetleri dahil...

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracım 1.0 TSİ e-tec 110 ps premium lav mavisi renginde

Maliyeti 315.000 TL oldu. 100.000 0 faiz kampanyası ile aldım.

Araçta 10.25 inç dijital gösterge ve yine 10 inç bolero ekran mevcut

I Phone kullanıyorum ve kablosuz Apple car play mevcut.

Ön arka park sensörü. 4 kapıdan anahtarsız giriş. Otomatik far. Led ön farlar ve gündüz LED’leri. Top led arka lambalar var. Ve en güzeli de kayan led arka sinyaller.

Sürüşe gelince 1.0 denilince küçümseniyor ama binince standart atmosferik bir 1.6 dan çok çok iyi. 200 tork var sonuçta.

Biraz da hibrit sisteminden bahsedenim. Ayağınızı gazdan çektiğiniz her an da kendini eco moda alıp motoru kapatıyor ve elektrikli motor devreye geçiyor. Ve normal bir yol ise hızı da koruyarak araba akıp gidiyor.

Hem şanzıman olsun hem de eco moda geçiş olsun araba kullanırken hissetmiyorsunuz bile. Sadece ekranı takip ederseniz farkediyordunuz.

Yakıt tüketimi için şu an net birşey söyleyemiyorum. 200 km oldu kullanım. Depoyu bitirince onunla ilgili paylaşımda da bulunurum.

Genel olarak beğenerek ve keyif alarak kullanıyorum. Uzun yol tecrübem olmadı. Onu da olunca sizler ile paylaşırım.

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Daha önce Octavia kullanmadığım için maalesef hangi pakete tekabül ediyor bilemiyorum. Ama ülkemizde elite ve premium paket sunuluyor. Opsiyonlar ile ekstra özellikler ilave edebiliyorsunuz.

Yeni bi corolla ya da civic yerine hem yeni kasası ile hem bagaj hacmi ile hemde gücü yani torku ile kesinlikle tercih edilebilir.

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Premiumda elite pakete ek olarak

17 inç jant
Katlanır yan ayna
Anahtarsız 4 kapıdan giriş
Yolcu koltuğunda yükseklik ayarı
Bel destek ayarlı ön koltuklar
10 inç dokunmatik ekran
Kablosuz smartlink
10.25 inç dijital gösterse
Ambiyans aydınlatması
Ön kapılarda Skoda aydınlatması
Ayaklık aydınlatıcısı
Top led arka farlar
3D dinamik arka sinyaller
Karartılmış arka camlar
Krom yan cam çerçeveleri
Krom ön tampon dekoru

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
eline,gönlüne sağlık, hayırlı,uğurlu olsun güle güle kazasız belasız,dertsiz,tasasız kullanmanı temenni ederim RAB'bimden...

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;659230
eline,gönlüne sağlık, hayırlı,uğurlu olsun güle güle kazasız belasız,dertsiz,tasasız kullanmanı temenni ederim RAB'bimden...

Eyvallah rica ederim ne demek. cümlemize inşallah.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba yeni octavia arayan dostlar,
Doğuş Oto Esenyurt - İstanbul ve Yüncüler Otomotiv - Tekirdağ da birer adet lav mavisi 1.0 motor prestige donanım octavia araç olduğu ve bu iki aracın Türkiye lansmanına özel geldikleri ve artık kısa ve uzun vade araç ithalat programında bu ve üzeri donanım araç getirilmeyeceği söyleniyor...
İstanbul'da ve Tekirdağ'da bulunan forumdaşlardan bu araçları ziyaret edip foto ve video kaydı ile piremium araçlarla olan farklarını inceleyip paylaşmalarını rica ediyorum...
Pandemi nedeni sıkıntılı olacak bu iş için emek sarf edecek dostlara şimdiden teşekkür eder sağlık esenlikler dilerim.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;659157
Prestige ve L&K donanımları gören,bilen varmı? Numunede olsa bu donanımlar ülkemize gelir mi,gelirse nerede uçar acaba?

535000 tl gibi bir başlangıç fiyata geliyor şayet Türkiye'de satılacak olursa,
demek ki octavia artık d segment scala c segment artık superb de makyajlanır ve e segmente terfi ile vitrinlenir memlekette.
scala=jetta
octavia=passat
superb=arteon
gibi birbişeyler :):);)