škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

W205 ile Yola Devam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia macerasından sonra yaklaşık 4 yıldır beraber olduğum W204 FL Coupe den ayrılmak durumunda kaldım. Hem kızımın büyümesi ile 4 kapı ihtiyacı hem de Coupe nin km sinin artması bu değişimde etkili oldu.

Aslında iç hacmi biraz daha büyük olduğu için E Coupe düşünüyordum ama istediğim temizlikte ve donanımda bir araç denk düşmedi. Bu arada hiç aklımda yokken oldukça dolu olan W205 nasip oldu.

Renk: Dağ Grisi, KM: 45 bin. Gece paketi, 360 Kamera, Distronic, aktif direksiyon yardımcısı, aktif park yardımcısı, sağ-sol hafızalı recaro koltuk, ILS aydınlatma, navigasyon, Burmester elektrikli bagaj, arka perdeler, yalıtımlı yan camlar.

Coupe ile aynı motor ve aktarmaya sahip olmasına rağmen Coupe den daha atak. Özellikle Sport ve Sport+ kendisini hissettiriyor. Yakıt olarak aynı kullanım stilinde 1 lt daha fazla yakıyor. Ancak sunmuş olduğu donanım ile Coupe ye göre biraz daha şımartıyor.

Bugün uzun zamandır aklımda olan seramik uygulamasını yaptırdım. Öncesinde demir tozu temizliği, kil ve cila uygulaması yapıldı. En sonunda da kaput ve bagaj eşiği koruma için şeffaf film uygulaması yapıldı.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
maşallah.
bazı fotoğrafları efekt olmadan ekleseniz orjinal halini daha iyi görürdük. Bazı fotolar fantastik oluyor böyle.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi Dilekleriniz için teşekkürler,

Aslında resimlerin tümü efektli değil. 4-5, 7-8-9 tamamen orjinal fotolar :)