škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bi-xenon Ampül Fiyatları ve Marka Yorumları

octa · 20 · 8320

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı askinmutlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 superb aracım var. farı değiştirmek cok zormu acaba. ilgili bölge cok dar. yabancı izledigim bir videoda tekerlek ve davlunmbaz sokulup oyle değiştiriyorlardı.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2016 superb aracım var. farı değiştirmek cok zormu acaba. ilgili bölge cok dar. yabancı izledigim bir videoda tekerlek ve davlunmbaz sokulup oyle değiştiriyorlardı.

Ön düzende sadece sisleri led ile değiştirdim. Sislerin söküm ve değişimi çok kolay. Ama farlar bi-xenon olduğundan değiştirme gereği duymadım. Tam bilgim yok maalesef.

Çevrimdışı tahaoncu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, 2016 1.4 TSI Superb Active paket ile aranıza bugün katıldım. Öncelikle yazdığımı okuyan herkese merhaba. Benim aracımın Farları halojen ve 2. El aldığım için ömürleri bitmeye yakın durumda. Acaba Bi-Xenon Far seti alabileceğim bir yer önerebilir misiniz? Ya da Fiyat Performans odaklı bunu önerir misiniz? :) Teşekkürler.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Merhaba, 2016 1.4 TSI Superb Active paket ile aranıza bugün katıldım. Öncelikle yazdığımı okuyan herkese merhaba. Benim aracımın Farları halojen ve 2. El aldığım için ömürleri bitmeye yakın durumda. Acaba Bi-Xenon Far seti alabileceğim bir yer önerebilir misiniz? Ya da Fiyat Performans odaklı bunu önerir misiniz? :) Teşekkürler.

Merhaba, sadece far seti yetmeyecek diye biliyorum, kontrol ünitesi, modül, kodlama falan ciddi para ve emek ister reflektörlü fardan bixenon'a geçmek. Keza bir çok servis buna yanaşmıyor bile

Philips ya da Osram'ın kaliteli halojenleri en makul yol diyebilirim.

Çevrimdışı Ahmet ASLAN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Güzel bi farcıya gidip mercek far+kaliteli 360 derece led kombinasyonuyla iyi bi aydınlatma elde edebilirsiniz 1500e mal olur ortalama