škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb bolero ekranla ilgili bir soru

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kandoroma

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi gunler. 2016 model superb prestij ama ilk seriden olan bir arabam var. Kucuk ekranli versiyondan. Gecenler buyuk ekran geldi bana. Simdi kucuk ekrani cikarip buyuk ekrani taktigimda sorun yok ekran calisiyor. Her ne kadar serileri farkli olsada calisti. Kucuk ekranimin serisi 3V0 919 605 buyuk ekran serisi 3V0 919 606B diye geciyor. Aslinda giris jacklari degisik ama ufak bir duzenleme ile girisi hallettim ve uyuyor artik ve calisiyor. Benim esas sorum su olacak.
Simdi gelen ekran aslinda ana mekanizmasi ile beraber geldi ve ana mekanizmayi yani torpidodaki beyni takmadim daha dogrusu takamadım. Korktum acikcasi.
1) Ben beyni cikardigim zaman bana sifre gibi bir sey sorarmi acaba. Hani bazi arabalarda teyp cikinca sifre gibi birsey sorarya ondan sorarmi
2) Yeni gelen beyni takarsam ayni model ayni arabadan sokulmeymis ama malum bazi ufak tefek ozellikler farkli. Mesela benim aracta 4 ambiyans aydinlatma var bunda 10 normalde. Takınca 10 olurmu bilmiyorum ama neticede olay beyinde bitiyorsa ben beynide degistirince olurmu.
3) Acaba bu isi yapan yaptiran varsa illaki kodlama tanimlama yapilmasi lazimmi. Bana yardimci olursaniz sevinirim.
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2020, 00:24:24 Gönderen: Kandoroma »

Çevrimdışı Kandoroma

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
150 kadar goruntuleme olmus. Kimsenin bilgisi yok heralde. Hickimsenin basina gelmemis anlasilan. Yardimci olacak bir insan evladi yokmu yaw. Gercekten ne yapacagimi bilemedim. Ekran tamam ama ana makineyi ne yapacagima karar veremedim. Nasip artik ne diyelim.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Montaj ve aktivasyon hakkında vag_retrofit_tr Instagram adresinden destek alabilirsiniz.

Çevrimdışı zapachit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Eger ana uniteyi degistirirseniz CP yani komponent koruma devreye girer. Tabi yeni takacaginiz ana unitenin aktivasyonu yapilmadiysa (kirilmadiysa) normalde bunu ya resmi serviste ya da bu islerle ilgili ekipmanina sahip birilerinde yaptirmaniz lazim. Aktivasyonu yapilmis cihazi kendiniz de rahatca degistirebilirsiniz. Malum her unitenin icinde kendi kodlamalari mevcut. Taktiginiz yeni unitenin tekrar birebir sizin eski unitenizdeki kodlara gore uyarlanmasi gerekmektedir. Aksi taktirde ses kalitesi de dahil olmak uzere bircok olan veya olmayan ozellik varmis gibi davranacaktir.

Alıntı yapılan: Kandoroma;658628
Herkese iyi gunler. 2016 model superb prestij ama ilk seriden olan bir arabam var. Kucuk ekranli versiyondan. Gecenler buyuk ekran geldi bana. Simdi kucuk ekrani cikarip buyuk ekrani taktigimda sorun yok ekran calisiyor. Her ne kadar serileri farkli olsada calisti. Kucuk ekranimin serisi 3V0 919 605 buyuk ekran serisi 3V0 919 606B diye geciyor. Aslinda giris jacklari degisik ama ufak bir duzenleme ile girisi hallettim ve uyuyor artik ve calisiyor. Benim esas sorum su olacak.
Simdi gelen ekran aslinda ana mekanizmasi ile beraber geldi ve ana mekanizmayi yani torpidodaki beyni takmadim daha dogrusu takamadım. Korktum acikcasi.
1) Ben beyni cikardigim zaman bana sifre gibi bir sey sorarmi acaba. Hani bazi arabalarda teyp cikinca sifre gibi birsey sorarya ondan sorarmi
2) Yeni gelen beyni takarsam ayni model ayni arabadan sokulmeymis ama malum bazi ufak tefek ozellikler farkli. Mesela benim aracta 4 ambiyans aydinlatma var bunda 10 normalde. Takınca 10 olurmu bilmiyorum ama neticede olay beyinde bitiyorsa ben beynide degistirince olurmu.
3) Acaba bu isi yapan yaptiran varsa illaki kodlama tanimlama yapilmasi lazimmi. Bana yardimci olursaniz sevinirim.

Çevrimdışı Kandoroma

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok teşekkür ettim yardımınız için. O zaman ben hiç kendim değiştireceğim diye uğraşmayayım ya birine yaptırayım yada yapmayayım