škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 2017 model aracımın farı için lamba önerisi

glory01 · 18 · 12433

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı glory01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. Aracım 2017 fabia style paket. Aracımda mercek far bulunuyor. Fakat halojen lambalardan hiç memnun değilim. Aracıma led yada xenon yaptırmak istiyorum. Arıza lambası yakmaması ve far kapaklarının tam kapanmasını istiyorum. Buna göre önerilerinizi bekliyorum. Özellikle aracına bu tür işlem uygulamış arkadaşlardan güzel yorumlarını bekliyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: glory01;658401
Arkadaşlar merhaba. Aracım 2017 fabia style paket. Aracımda mercek far bulunuyor. Fakat halojen lambalardan hiç memnun değilim. Aracıma led yada xenon yaptırmak istiyorum. Arıza lambası yakmaması ve far kapaklarının tam kapanmasını istiyorum. Buna göre önerilerinizi bekliyorum. Özellikle aracına bu tür işlem uygulamış arkadaşlardan güzel yorumlarını bekliyorum.

Baba markaların LEDleri var. 100-200
 liralık ledler genelde odaksız, fazla ısınan ürünler

https://www.osram.com/ecat/LEDriving%20HL%20H7%20Gen2-LED%20high%20and%20low%20beam%20lamps-Car%20lighting-Automotive/com/en/GPS01_3143582/PP_EUROPE_Europe_eCat/

veya

https://www.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/philips-yeni-led-xenon-h7-11972ue2x2-6500k-12-ve-24-v-uyumlu_pdp_605012343

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;658402
Baba markaların LEDleri var. 100-200
 liralık ledler genelde odaksız, fazla ısınan ürünler

https://www.osram.com/ecat/LEDriving%20HL%20H7%20Gen2-LED%20high%20and%20low%20beam%20lamps-Car%20lighting-Automotive/com/en/GPS01_3143582/PP_EUROPE_Europe_eCat/

veya

https://www.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/philips-yeni-led-xenon-h7-11972ue2x2-6500k-12-ve-24-v-uyumlu_pdp_605012343

Toyota aracım için Osram Ledriving HL olan üründen aldım aliexpressten,yaklaşık 20 günde geldi.Daha takamadım araca,taktığımda paylaşırım burada.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Optimum marka led kullanıyorum memnunum uzunlarda ise şimşek etkili Philips kullanıyorum ondan da memnunum

Çevrimdışı glory01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bunlar 2017 fabiaya tam olarak uyuyor mu? Far kapağı kapanıyor mu ?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim dediklerimden bahsediyorsanız far kapağı kapanıyor.. 2016 ile 2017 arasında fark yok diye biliyorum

Çevrimdışı gabomb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;658681
Benim dediklerimden bahsediyorsanız far kapağı kapanıyor.. 2016 ile 2017 arasında fark yok diye biliyorum

hocam ben bi led far aldım fakat ledin fan kısmı sanırım çok büyük olduğu için kapak kapanmadı. uzunlara ise hiç sığmadı led. kısalar için ve uzunlar için model olarak ne siz kullandınız

Çevrimdışı glory01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;658474
Ben Optimum marka led kullanıyorum memnunum uzunlarda ise şimşek etkili Philips kullanıyorum ondan da memnunum

Hocam markaların hangi ampullerini kullandığınızı rica etsem detaylı yazarmısınız.
Aracıma yaptırmaya karar verdim.

Çevrimdışı gabomb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: glory01;658900
Hocam markaların hangi ampullerini kullandığınızı rica etsem detaylı yazarmısınız.
Aracıma yaptırmaya karar verdim.

ampullere karar verirseniz yazarsanız sevinirim

Çevrimdışı glory01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Değerli forum üyeleri aracımın uzun ve kısa ampüllerini değiştirdim, led yaptırdım.
Mach marka ürünün bam9 modelini (tüv onaylı) aracımın uzun ve kısalarına taktırdım.
Ledler 50w/10800LM. Aracıma ledler takılırken sağ ve sol tampon dişleri söküldü.(tampon komple sökülmedi). Farlar komple çıkartılıp ledler yerlerine yerleştirildi. Şuan için çok memnunum mercek far ile uyumu harika, herkese öneririm.

Çevrimdışı glory01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mach marka bam9 modeli (50w/10800LM) kutu içinde 2 adet led bulunuyor. Ben 2 kutu aldım (toplam 4 adet led olmuş oldu)  uzun ve kısalar için. işçilik dahil 500 tlye yaptırdım. Uzun ve kısalar toplam fiyattır.
Yer  Adana.
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2020, 16:37:44 Gönderen: glory01 »

Çevrimdışı glory01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mach marka bam9 modelinin fan kısmı fabia farlarına uyum sağlıyor, büyük gelmiyor. Sadece yapılan işlem için farın komple yerinden çıkarılması gerekiyor. Arıza ışığı yakmıyor.
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2020, 16:36:41 Gönderen: glory01 »

Çevrimdışı gabomb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: glory01;658919
Değerli forum üyeleri aracımın uzun ve kısa ampüllerini değiştirdim, led yaptırdım.
Mach marka ürünün bam9 modelini (tüv onaylı) aracımın uzun ve kısalarına taktırdım.
Ledler 50w/10800LM. Aracıma ledler takılırken sağ ve sol tampon dişleri söküldü.(tampon komple sökülmedi). Farlar komple çıkartılıp ledler yerlerine yerleştirildi. Şuan için çok memnunum mercek far ile uyumu harika, herkese öneririm.

hayırlı olsun uzun performansı nasıl?

Çevrimdışı glory01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_slmrkl;658925
Güle güle kullanın.

teşekkür ediyorum