škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octinin müzik sistemini değiştirdim

Ziyaretçi · 24 · 10611

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GökhanBa

• Fluence 1.5 dCI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam hayirli olsun.
Bende 2010 makyajlı octaviama necvox+ön ve arka kapılara jbl componet takım+bagaja pioneer amfi+yine bagaja pioneer 22cm kutu bass yaptım.sonuc gerçekten mukemmel oluyor.Muzik dinlemek resmen keyife dönüsüyor.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güzel olmus, iyi günlerde kullanın, orijinal teybin dısına cıktığınız zaman en önemli sey, renk uyumu, oda olmus, iyi günlerde kullanın,

Çevrimdışı stutumlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Orjinalini değiştirdiğinizde Direksiyon üzerindeki kumanda düğmeleri işlem görmeye devam ediyor mu?

Çevrimdışı halepce

• hımmmmm
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;67515
güle güle çıstak la...

:lol:

Alıntı yapılan: stutumlu;229181
Orjinalini değiştirdiğinizde Direksiyon üzerindeki kumanda düğmeleri işlem görmeye devam ediyor mu?

arkadaşın aldığı teypte o özellik var. Ancak nasıl entegre ediliyor nasıl oluyor o konuda onun cevabını beklemeli.

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende octavia'ya ön + arka İnfinity componet takım , JBL Kutu bass , Xetec 6 kanal amfi yaptım. Orjinal ile şimdiki arasında dağlar kadar fark var.

octaviaman

• Ziyaretçi
Bu topiği açalı neredeyse 2 sene olmuş.Çoğu yorumları bile yeni farkettim.Herkese teşekkür ederim.Bir değişiklik yapmaya karar verdim.Tezat gibi olacak ama yine buradan devam ediyorum.
Arkadaşlar teknoloji ve yeni cihazlar edinmek güzel bir şey olsa da,orjinal radyoda ki ses doyuruculuğunu, gücü daha yüksek olmasına rağmen usb li Pionner den alamadım.Araca orjinal radio-teyp i geri taktım teneke gibi seslerden kurtuldum..Grundig ve Blaupunkt kökenli orjinal cihaz ve ekipmanlardan  şaşmamak lazım.Saygılar.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir hort da benden...
Ses konusunda %100 haklısınız, ben 1 sony, 1 de pioneer denedim, orjinale döndüm.
madem ki orjinal kasetçaları taktınız, sahibinden.com da bu teyplerin cd changer soketine takılan kontrolü orjinal teypten yapılan AUX,SD,USB aletleri var, ben aldım, memnunum.Orjinal teypte usb keyfi.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VW grubunda orjinal ses sistemleri çok güzel oluyor.

Galerici bi abim bizim arabaya bindiğinde ses sistemini çok beğenmişti.Passattan aşağı kalır yanı yok diyordu:)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir Orjinal Teybe Ve Birde Pioneer Teybe Tesisat Bağlayın O Zaman Aradaki Farkı Görün ;)