škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 Fabia aracımı sattım.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar.

2016 Model 1.0 MPI manuel Fabia aracımı sattım arkadaşlar. Ön-arka park sensörü- Komple çevresinde body kit ve Head Up Display ile beraber verdim.

Yeni tercihim ise 2020 Golf 1.0 TSI 115HP oldu. Renk olarakta Üranüs Gri renk tercih ettim.

Hepinize iyi forumlar. Konuları takip etmeye devam ediyorum belki yardımım gerekir her zaman yardım ederim.:ok:

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hayırlı olsun  :ok:

Vaktiyle ben de Fabia'dan Golfe geçen biri olarak çok güzel hisler yaşayacağına eminim

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Furkan Allah gönlüne göre versin inşallah. Kaça sattın sorması ayıp

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;657544
Merhabalar.

2016 Model 1.0 MPI manuel Fabia aracımı sattım arkadaşlar. Ön-arka park sensörü- Komple çevresinde body kit ve Head Up Display ile beraber verdim.

Yeni tercihim ise 2020 Golf 1.0 TSI 115HP oldu. Renk olarakta Üranüs Gri renk tercih ettim.

Hepinize iyi forumlar. Konuları takip etmeye devam ediyorum belki yardımım gerekir her zaman yardım ederim.:ok:

hayırlı olsun fiyat olarak kaça sattınız aracınızı ve galerıyemı yoksa kendınızmı sattınız bılgı verebılırmısınız

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;657545
Hayırlı olsun  :ok:

Vaktiyle ben de Fabia'dan Golfe geçen biri olarak çok güzel hisler yaşayacağına eminim

Gerçekten 3 hafta oldu ve harika araç. Işık paketi olduğu için birçok parçası yüksek hatta CAN Gateway bile araçta High gelmiş yani aklınıza gelebilecek tüm donanımları destekliyor. Servisten parça alıyorum takıyorum direk çalışıyor 1-2 ufak kodlama ile.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;657553
Hayırlı olsun Furkan Allah gönlüne göre versin inşallah. Kaça sattın sorması ayıp

Teşekkürler. Aracımı galeriye vermek istemedim. Meslektaş birisi vardı aracı 1 günde aldı. Araç 103 e gitti. 17" jant ve lastikleri ayrı verdim onlarda 3000 e gitti. Yani toplam 106 ya satıldı 2016 58900KM idi.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni aracıma yaptığım retrofit uygulamalara Instagram : uranusgolf sayfamdan bakabilirsiniz :) Şuana kadar servisten orjinal parça alarak yaptığım uygulamalar :
- Highline plaka ledlerini aldım taktım.
- Highline/Comfortline ayak aydınlatma ön-arka setini aldım ve taktım. 1-2 kodlama ile aktif.
- Highline iç aydınlatma setini buldum ve aldım aracın tüm aydınlatmaları beyaz led oldu.
- Yan aynalara Kayar led sinyal taktım.
- Kapı çıkış yer aydınlatma ledlerini aldım şuan onların montajı kaldı.
- Servisten orjinal krom ayak takımı ve ayak dinlendirme aldım taktım.
- Ön-Arka Park pilot aldım montaj bekliyor tüm Montajcılar dolu malesef.