škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero Ekran Kendiliğinden Açılıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmetskoda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Merhaba

2017 Kodiaq (1.4) sahibiyim aşağı yukarı 1 senedir, arada sırada aracın ekranı kendiğinden açılıyor.

Şöyle örnek vereyim; aracı sürerken radyoyu açıyorum ve biraz dinledikten sonra kapattım diyelim, yaklaşık 20 saniye sonra ekran kendiliğinden açılıyorve radyo kaldığı yerden devam ediyor.. Bu durum araç istop ettikten sonra da devam ediyor. Yalnız bu, dediğim gibi bu arada sırada oluyor.

İşin ilginç tarafı daha dün aracımın yıllık bakımı vardı Avekte ve durumu anlattığımda bu şekilde bir kaç şikayet daha aldıklarını ve güncelleme yaparak sorunun giderileceğini söylediler, hatta gün sonunda aracı almaya gittiğimde özellikle sordum ve bir sorun kalmadığı söylenmesine rağmen bu sabah sorun yine tekrarlandı.

Mecburen tekrar randevu alıp servise götüreceğim.

Bu sorun ile ilgili tecrübesi olan arkadaş var mı?

Şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
İlginç durum, bence infotainment cihazı değişimine gider gibi bu iş

Çevrimdışı metin_saydam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetskoda;649046
Arkadaşlar Merhaba

2017 Kodiaq (1.4) sahibiyim aşağı yukarı 1 senedir, arada sırada aracın ekranı kendiğinden açılıyor.

Şöyle örnek vereyim; aracı sürerken radyoyu açıyorum ve biraz dinledikten sonra kapattım diyelim, yaklaşık 20 saniye sonra ekran kendiliğinden açılıyorve radyo kaldığı yerden devam ediyor.. Bu durum araç istop ettikten sonra da devam ediyor. Yalnız bu, dediğim gibi bu arada sırada oluyor.

İşin ilginç tarafı daha dün aracımın yıllık bakımı vardı Avekte ve durumu anlattığımda bu şekilde bir kaç şikayet daha aldıklarını ve güncelleme yaparak sorunun giderileceğini söylediler, hatta gün sonunda aracı almaya gittiğimde özellikle sordum ve bir sorun kalmadığı söylenmesine rağmen bu sabah sorun yine tekrarlandı.

Mecburen tekrar randevu alıp servise götüreceğim.

Bu sorun ile ilgili tecrübesi olan arkadaş var mı?

Şimdiden teşekkürler
Merhabalar. Aynı soruna benzer bi durum süperb de yaşıyorum. Sorunu çözebildiniz mi siz?

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ahmetskoda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yok malesef, sorun çözülmedi. Eskisi kadar sık olmasa da sorun devam ediyor.

Çevrimdışı ahmetskoda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Aynı soruna benzer bi durum süperb de yaşıyorum. Sorunu çözebildiniz mi siz?

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çözüldü. Sanayiye götürdüm. Sorun start stop butonundan kaynaklı dedi usta. Butonu değiştirdik ve sorun çözüldü.