škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabam superB Sportline paket 2.0 tsi - Türkiyede Bu paket neden yok anlamıyorum

akink · 10 · 5113

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: akink;656364
Araba Türkiye'ye Getirilmiyorum, neden bilmiyorum Eğer incelemek isterseniz; https://www.youtube.com/watch?v=bFspWnqvKYw&t=268s

Bu aracı satamazlar TR'de, o fiyatlara Mercedes alıyor adam

Çevrimdışı akink

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence artık Arabaların markalarının bir değeri kalmadı, sadece isimleri var :) Bence skoda superb D ve E segmetinin en kullanışlı arabası..

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2.0 hacmindeki motorlardaki vergi oranı nedeniyle tercih edilebilecek sınıftan çıktılar. BMW'nin 3 serisi Türkiye'ye özel küçük hacimli motorla geliyor.

Superb Laurin & Klement Crystal 2,0 TDI SCR 190 PS DSG 4x4 504.000
Mercedes C 200 d 4matic AMG 479.500.
Yeni BMW 320i Sedan First Edition M Sport 464.900.

Gidip Superb alır mısınız? Ben almam. D segmenti büyük araç sevmeme rağmen almam. Skoda kalitesiz bir araç değil ancak Mercedes ve BMW klasmanında araç üretmiyor.

Çevrimdışı akink

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, Aynı paketin 1.5 tsi motor'uda var. Ben paket olarak söylemiştim.  Ben bu arabayı kullanışlık olarak aldım, Tabiki bende Skoda superB dururken, mercedes ve bmw'yi tercih etmezdim. :)  Hiç bir yönden,içleri çok dar, parçaları çok pahalı, kaskoları çok pahalı, motorları küçük .

Heralde Bu iş Zevk'ler ve Renk'ler olayına doğru gidiyorr :))))

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: akink;656372

Heralde Bu iş Zevk'ler ve Renk'ler olayına doğru gidiyorr :))))

:ok::ok::ok:

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb'nin çok sevilmesinin nedenleri anlıyorum. Ben de seviyorum. Bagaj ve arka diz mesafesi çok iyi. İç ortamı sıkıcı değil, ferah ve göze hitap ediyor. Ancak şu bir gerçek, aynı fiyata Mercedes'teki yeni C serileri de dar değil. Arka diz mesafesi de yeterli. Malzeme kalitesi Superb'den iyi. Alımdan sonraki maliyet başka bir unsur. Bunu tercih sebebi yapmamak için dediğiniz gibi zevk ve renklere göre bedel ödemek diyelim.

Bu demek değil ki Mercedes'in dezavantajı yok. BMW'nin de öyle. Neyse konuyu sizin aracınızı öldürmek üzerine kurguladım gibi oldu kusura bakmayın :D Hayırlı olsun aracınız. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim. :ok:

Çevrimdışı akink

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
:) çok teşekkür ederim,
Tabiki Mercedes ve Bmw'de Kaliteli arabalar ama, ben işlevsel olarak bakıyorum olaya .) Dediğiniz arabalarında hepsini değerlendirmiştim aklıma, İleridede Aile'mizi büyüteceğimiz için mantıklı olarak SuperB'e karar kıldık. :))))

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İskandinav ülkelerinde station wagon türü çok tercih ediliyor, neden Superb'de scout veya combi versiyon tercih etmediniz? Aslında çok şık duruyor o versiyonlar.

Çevrimdışı akink

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Combi versiyon'ları Avrupa'lılar daha çok tercih ediyorlar. Bizim gözümüz Sedan'a alışık :) zaten combi versiyonuylada arasında çok fazla bir bagaj farkı yoktu, Sedan Daha şık duruyor :)