škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara Servis Önerileri 2020

sad01 · 10 · 2328

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sad01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

2018 Octavia aracımın 30000 km bakımı için yetkili servise götürmem gerekiyor.
Ankara için yetkili servis önerileriniz nedir?
And, Efe veya Aydoğanlar için olumlu ya da olumsuz tecrübeleriniz nelerdir?

Saygılar...

Çevrimdışı unsalozkaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hepsinden fiyat al telefonla, pazarlık bile yapılabilir:) En uygun olanı tercih edebilirsin. Yapoılan işlem aynı olacaktır.

Çevrimdışı sad01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet aradım hepsini. Ücretler 1450-1460 civarı hepsinde de. Ancak servisin niteliği, çalışanların tecrübesi ve yaklaşımları önemli. Örneğin Audi ve Volkswagen için Balgat'taki Doğuş Oto ile Etimesgut'taki Doğuş Oto arasında hizmet kalitesi açısından ciddi farklar var. Etimesgut'taki daha iyidir.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sad01;656138
Evet aradım hepsini. Ücretler 1450-1460 civarı hepsinde de. Ancak servisin niteliği, çalışanların tecrübesi ve yaklaşımları önemli. Örneğin Audi ve Volkswagen için Balgat'taki Doğuş Oto ile Etimesgut'taki Doğuş Oto arasında hizmet kalitesi açısından ciddi farklar var. Etimesgut'taki daha iyidir.

Yuh ya. Bu nedir? Sanayide ₺ 500'e yaptırılan işlem için 3 katı fiyat istemek ne kadar etik? Kabul ediyorum giderleri daha fazla, ama bu kadar da değil. Müşteriyi de sağmal inek gözü ile görmek ayıp oluyor biraz.

Çevrimdışı sad01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yani kendime o ifadenin kullanılmasını uygun görmemekle birlikte garanti kapsamındaki araçlar için DSG riskinden ötürü yetkili servis "maalesef yüksek maliyetli de olsa" elzemdir. Arıza olması durumunda garantiyi bozduğunuz için servis işin içinden çıkabilir. O yüzden yapılacak pek bir şey yok. Sonuç olarak dizel otomatik şanzıman araç kullanmanın bazı zorluklarına katlanıyoruz. Bu durumda önemli olan servis işçiliğidir.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Aydoğanlara gidiyorum memnunum. Servisi aksatmayın, 4. Yılımda kavrama değişti bir ay sonra mekatronik değişti. Mekatroniğe 500tl verdim. Sıfırı 11bin. 2018 kur patlamasında eylülde amaan sanayide 500tl deyip 45bini dışarda yaptırdım, sonra tekrar yetkiliye döndüm, 90binden sonra hem kavrama hemde mekatroniğe 1400tl verip hallettim. Bu ikisi sanayide bile en az 7-8bin tutar.

Çevrimdışı sad01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de en son orada karar kıldım, haftaya çarşamba günü 30000 bakımını yaptıracağım. Deneyimlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Sağlıkla kalın...

Çevrimdışı unsalozkaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sad01;656183
Ben de en son orada karar kıldım, haftaya çarşamba günü 30000 bakımını yaptıracağım. Deneyimlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Sağlıkla kalın...

13/06/2020 de Efe'de 60.000 km bakımını yaptırdım. 2014 model 1.4 TSI 140 hp
%25 indirimle 920.000 ödedim.
filtreler+yağ..

yetkili servis olmayan Reis Otomotiv'den muadil filtreler ile 500, orjinal filtreler ile 700 fiyat almıştım. Yetkili servisi tercih ettim.

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aydoğanlardan şaşmayın, And ın otoparkı bile yok arabaları sokağa park ediyorlar.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aydoğanlara gidin, diğerlerinin işleyişi iyi değil.