škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Koltuk Başlığındaki Kanatlar

octa · 3 · 1669

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda'yı biliyorsunuz. Pek çok kullanışlı değişik aksesuarı sunmayı seven bir yapısı var. Ben de daha önce gördüğüm fakat unuttuğum bu arka koltuk başlığını, yeni Octavia'da yeniden görünce kafama takıldı. Uzun yol için böyle destekler şart malum arkada oturanların kafası sağa sola düşüyor. :D

Briskoda forumunda kodunu "565 885 901 G FPN - Onyx/Gray; 565 885 901 G EPP - Beige" olarak belirtmişler. İsmi "headrest with wings" olarak söylenmiş. Bu başlıkları servisten temin edebilir miyiz, bilgisi olan varsa şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sonradan takılabilen bir parça ise yetkili servislerden sipariş üzerine gelir. Ben vaktiyle TR'de olmayan çok parça sipariş ettim. Fiyatını sormakla başlayın derim

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün servise sordum. Kod ile arattığında, Türkiye'ye bu ürünün giriş yapmadığını söyledi. Aslında Türkçe araç kataloglarında bu ürün var. Normal şartlarda, yurtdışından parçaların siparişle 3 haftada geldiğini, ancak koronavirüs nedeniyle ne kadar sürede geleceğini bilmediklerini söylediler. Şartlar normale dönünce, tekrar bakacağım.