škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda kamiq fiyati

yeren · 21 · 17170

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı disenchanted

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracı  bir çok bayide sordum listeye bile almıyorlar. Bu sene içerisinde bu aracı almak imkansız görünüyor. Mecbur kaldığım için farklı markalara bakmaya başladım. Sipariş verip de bekleyen kimse var mı?

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bayide 243'e satılan Kamiq; sarı sitede, 272'den açılıyor 285'e dayanıyor. Bu işin suyu çıktı. Galerilerin sıfır araç alım-satımı engellenmedikçe bu iş bitmez. Haftasonu bayide varsa bakacağım, bayide yoksa, Antalya'da 3 tane sıfır km satan bir yer var, onda bakacağım.
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2020, 00:37:12 Gönderen: octa »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bayilerde sadece test araçları var, 3-5 ay testte kalır, müdürler kullanır sonra satarlar  :)

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan abi, bu yapılanın kara borsa yaratmaktan hiçbir farkı yok. Hiçbir şey üretmeyen, komisyonculuk yapan, kan emici bir yapıya doğru evriliyor. Üretimin azlığı da işlerine geldi. Üretim artarsa, aldıkları fiyata satamayacakları gün gelince, ben de iyi gülerim kendilerine. Bayiden sıfır almak varken, plaka takılmış ve ikinci ele düşmüş aracı sıfır diye satamayacaklar. Ayağımızı yerden kesecek aracımız var, sorun yok. Ancak araba alacak insanların önünü kesiyorlar. Kredi faizi düşse, ikinci el araç fiyatı artıyor! Bundan bile daha fazla para kazanma peşindeler. Büyük bir emek hırsızlığı söz konusu.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: octa;656913
İrfan abi, bu yapılanın kara borsa yaratmaktan hiçbir farkı yok. Hiçbir şey üretmeyen, komisyonculuk yapan, kan emici bir yapıya doğru evriliyor. Üretimin azlığı da işlerine geldi. Üretim artarsa, aldıkları fiyata satamayacakları gün gelince, ben de iyi gülerim kendilerine. Bayiden sıfır almak varken, plaka takılmış ve ikinci ele düşmüş aracı sıfır diye satamayacaklar. Ayağımızı yerden kesecek aracımız var, sorun yok. Ancak araba alacak insanların önünü kesiyorlar. Kredi faizi düşse, ikinci el araç fiyatı artıyor! Bundan bile daha fazla para kazanma peşindeler. Büyük bir emek hırsızlığı söz konusu.

Maalesef, bayi kazanıyor, galerici kazanıyor, biz kayıpta   :(